Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szépnek tartott, fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépnek tartott, fiúkkal körbevett lányok, volt már olyan közületek, akinek mégis egy csúnyának tartott fiú tetszett külsőre meg? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, olyan pasi még az átlagos lányoknak sem kell!
2013. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előző barátomra mindenki azt mondta, hogy valami elképesztően csúnya (4 évig együtt voltunk), én akkor nagyon helyesnek láttam őt ennek ellenére. Mióta nem vagyok szerelmes, én is belátom, hogy reálisan nézve csúnya, de akkor ezt felülírták az érzelmek.

Van ilyen szerintem amúgy elég sok lánnyal, annak ellenére, hogy sok fiú rajongja őket körbe... abból ugyanis könnyen elege lesz az embernek, meg lehet azt is unni, hogy a helyes pasik ostromolnak, ugyanazokkal a módszerekkel, szövegekkel...

és akkor jön valaki, aki teljesen más, oké, hogy nem néz ki olyan jól, de mégis megnyerőbb tud lenni.

21L

2013. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kinőttem már a lánykorból, de azért válaszolok, mert nekem kétszer is volt ilyen még 20 éves korom előtt. Egyszerűen elvarázsoltak a humorukkal, az egyéniségükkel. Gondoltam, ők mások, mint a tipikus szépfiúk (akik amúgy sem jöttek be), hogy őket majd lelkileg is érdeklem.

Csak borzasztó nagyot csalódtam bennük. Igaz, hogy körberajongtak, hogy milyen jó, hogy ilyen szép barátnőjük van, de volt egy másik oldala. Szinte mindenük a kinézetem volt. Amíg ők sokszor macialsóban, borotválatlanul jöttek a randira, vagy éppen hozzánk, mert az úgy kényelmes és természetes, tőlem a legkisebb lazaságot sem tűrték. Ha már felszaladt pár kiló, ha éppen nem volt időm puccparádéba vágni magam, ha nem az a farmer volt rajtam, ami nekik tetszett, ha nem tetszett a frizurám, vagy bármi és már probléma volt belőle, már nem is érdekelte őket annyira a lelkem. :D Szóval nagyon külsőorientált csúnya fiúkkal hozott össze a sors. Ők lehettek csúnyák, de még hanyagok is, nekem viszont mindig tökéletesen kellett kinéznem.

2013. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!