Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nekem olyan sok lány bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem olyan sok lány bejön külsőre, mégis mi lehet az oka, hogy jellemre megfelelőt meg alig találok? Már nem is léteznek ilyen lányok vagy nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés
Nekem tényleg sok lány bejön, haveromék is szoktak viccelődni, pedig szerintem tényleg szép lány az is, aki csak aranyos, átlagos külsőre a legtöbb fiú szerint. Nekem legnkább a túlsúlyos lányok nem az eseteim, de ezt leszámívtva a husis lányok is bejönnek, ha van valami, ami meg fog bennük. Jellemre meg az olyan lányok jönnek be, akik eléggé érzelmesek, összebújósak, szeretnek bújni a fiújukhoz meg szeretik a sok ölelést, puszilkozást, csókolózást. Szóval ilyen szeretetéhesek, meg közben ők is szeretnek szeretet adni és ki is mutatják. Az is jó, ha értelmes és van humorérzéke egy lánynak, szeret hülyéskedni is, de tud komoly is lenni, ha úgy adja a helyzet. Na meg fontos a hűség és az őszinteség, hogy bármit meg tudjon beszélni velem. :D

2013. márc. 11. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert sok lány azt, gondolja, hogy elég a külső.Vagy neked túl nagyok az elvárásaid.
2013. márc. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem egyedi eset, nyugi :)
2013. márc. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyat aki bűnronda
2013. márc. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"A külső megfog, a belső megtart"

Ez egy teljesen átlagos dolog. Normális lányból kevés van, pláne olyan aki jól néz ki. Aki meg ilyen, annak a nagy része foglalt. Ettől függetlenül érdemes nyitott szemmel járni, mert bármikor belebotolhatsz egybe :)

2013. márc. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jellemre a túlsúlyos vagy az átlagnál kövérebb lányok jönnének be neked, de mivel a külsőt is nézed, így nem találod meg a párod. Ilyen egyszerű.
2013. márc. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma a nők között szellemi válság van, ostobábbak mint valaha. jellemük is inkább egy matrózhoz közelít, mint egy királykisasszonyéhoz.


igen, ez nekik magas elvárás, és ezzel csak magad teszed tönkre lelkileg. a mai lányok többsége infantilis, állandóan röhögcsél, max 63 maszk alatt vlaahol a lelke mélyén tudja, hogy az élete egy szerencsétlenésg, cska magának se vallja be.


azt hogy komoly, felejtsd el, még ha vannak is olyan gondolatai, mindig meg fogja játszani magát. egyébként annyira nincs túl sok gondolata a lányoknak. inkább érzelemből állnak. leginkább félelemből és megfelelési kényszerből, ami állandó színészkedést és hazudozást szül.

szóval azt is felejtsd el hogy őszinte. a nőknek külön nyelvezete van, évekig is tarthat, mire megtanulod az összes jelentősebb hazugságot férfira fordítani.

a hűség sem jelent neki ksokat, max annyit, hoyg amíg ők szerelmesnek érzik magukat, addig ne csald meg őket. fordítva már nem nagyon igaz. és mint tudjuk, a zérzelemlények hangulata gyakran változik, ahogy jön a "szikra" olyan gyorsan "kis is alszik a tűz".


bármit megbeszélni???!!! kizárt! ez még komoly önképzett felnőtteknek is nehézség, nem hogy 10-30 éves gyerekeknek. ugyanis pl a nők egyi kalapproblámája, hogy őszinteséget várnak el, de nem bírják elviselni azt. hiszen nem tudják feldolgozni a kudarcot (mivel sikerélményeik is csak ritkán vannak, azok nagy része is csak testükhöz köthető). ha képesek lennének elviselni az igazságot, nem állandóan egymás háta mögött vájkálnának, duzzognának, és főképp nem játsznaák emg az egész életüket.


ezt úgyis le fogják tagadni, jönnek majd a közhelyek, hogy általánosítok, nicns sikerem a nőknél, belémkötnek majd és személyeskednek, (hisz enm bírják a kritikát és mindent magukra vezsnek, sokszor jogosan) de ez ettől még így van, nagyon ritka az olyan lány, aki szép is és értelmes (persze nekik a kancácska kategória is szép, meg a dagadt csokizabáló matrózlelkű is).


http://www.youtube.com/watch?v=rGB8Gwkytew

ja, megjegyzem, laár andrás(kft) buddhista pap, szóval nem egy hétköznapi gyökér hímsoviniszta.

de ezt már platón is megmondta kb 2400 évvel ezelőtt: a nők csak szexre jók. ő meg filozófus volt.

tulajdonképp leginkább genetikai okai vannak a nők viselkedésének, de ezt a modern gender"tudomány" igyekszik elnyomni, meg a "feminista" mozgalmak is.


szerintem inkább csináld azt, hogy kitűzöl magadnak egy célt, pl minden héten megismersz 4 új lányt, vagy minden nap 1 lányt, de lehetőleg minél többet és csak beszélgetsz velük. próbáld megismerni őket, mint barát, milyen a gondolkodásuk. akkor majd lezs neked is saját képed a lányokról, meg arról, hoyg milyen elvárásokat van értelme támasztani a nők felé, és mikben fölösleges reménykedni.

2013. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szentem itt az utolsóra ne hallgass mer totál nőgyűlölő. Meg hülyeségeket is ír pk "10-30 éves gyerekek"...

Hát ez nem túl sok elvárás,ennek kéne a normálisnak lennie. Nekem is pont ilyenek lennének,csak én lány vagyok. Szentem a pasik se igazán jobbak,amit leírtál,olyat nem láttam még. Akinek túl sok az elvárása,egyedül marad,mint pl én,de szaralakokkal nem fogok csal ezért összeállni. Te se tedd,keresd az igazit,biztos van. De mondom én fiúban se láttam még ilyet. Ja de,egyet. Foglalt.:|:P

2013. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se hallgass a 6.ra, mert a valóság egy szeletét akarja a teljes igazságnak beállítani. Az igényeid teljesen korrektek, ne emgedj belőlük! :)
2013. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Szentem itt az utolsóra ne hallgass mer totál nőgyűlölő. Meg hülyeségeket is ír pk "10-30 éves gyerekek""


így van, homokos is vagyok, meg sosem volt barátnőm, és így soha nem mis lesz, különben is dögöljek meg, nincs semmi baj a ai lotyókkal.

és aki elérei a 18 éves kort hirtelen felnőtté és éretté válik, mert akkora lelki és viselkedésbeli különbség van egy átlag 14 éves meg egy 26 éves között...


"Nekem is pont ilyenek lennének,csak én lány vagyok. "


előre tudtam vlamilyen rejtáélyes okból, hogy lány vagy.

a többire enm reagálok


"Szerintem se hallgass a 6.ra, mert a valóság egy szeletét akarja a teljes igazságnak beállítani. "


igen, általánosítok, mindig pont negatív kivételekbe akadok bele, túl magasak az elvárásaim, alkalmazkodni kell, minden lány angyalka, csak a rosszat látom mindenkiben...

furcsa, hogy ezeket főképp 2 réteg szokta mondogatni:

-idióta nők akik soha nem randiztak nőkkel és még önmagukat sem ismerik

-tuskó farokhímek, akik csak dugják őket

pontosabban akik csak dugják őket, azok közül is sokan ezt gondolják, csak nema szemükbe. ők szeretnek hazudni.


kérdező:

ne higgy nekem, ismerj meg naponta 5 lányt(de nem felszínesen, hanem a mocskos dolgaikkal együtt is), aztán döntsd el magad, mennyire vagyok nőgyűlölő.

2013. márc. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mondjuk ha neked sokan bejönnek külsőre akkor valószínűleg fiatal és naiv lehetsz még, és a belső sem les zmég igazán fontos
2013. márc. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!