Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aranyos, pici, vékony lányok a legutálatosabb, legbeképzeltebbek többnyire, ha nekem ilyen lányok tetszenek, akkor mégis hogyan találhanék köztük egy normálisat, szerethetőt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
"aranyos" + "legutálatosabb, legbeképzeltebbek" WTF? Nem érzed a zavart az erőben?
2013. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Mert az ő seggük van a legjobban körbenyalva. A legtöbbjük dohányzó, bulizós divatcica. Nem lesz könnyű dolgod...
2013. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én kicsi vagyok vékony nem bulizós, nem pirított műkörmös ribanc. Vannak kivételek ne általánosíts. Nézz kicsit jobban körbe, akk talán találsz normálisat. L19
2013. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Az összes nő utálatos és beképzelt, csak nem mindegyik mutatja ki elsőre. 22f
2013. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexusuk van így próbálják ezt csökkenteni.
2013. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Missi_Key ***** válasza:
talán mert a beképzelt lányokat szereted, mert nekik olyan a testbeszédük ami vonz téged.... így jártál..
2013. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A személyiségem én vagyok, a viselkedésem attól függ te ki vagy". Én ezt vettem le a kérdésedből, szerintem a legtöbb esetben hülyeség az, hogy valaki "utálatos", lehet, hogy pont te vagy az aki kiváltja belöle az undokságot. Keress valaki olyant az "aranyos lányok" körében, aki elvisel.

Szerintem az is beképzeltség, amikor valaki utálatosnak ítél valakit, csak mert lekoptatja őt.

2013. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én senkit nem ítélek el, aki normális stílusban utasít el, de aki kigúnyol, megaláz mások előtt vagy épp úgy beszél velem, mint a kutyával, azt igenis utálatos, beképzelt jellemnek tartom. Ha én tudok normális stílusban, udvariasan beszélni hozzá, akkor nehogy már ő ne tiszteljen annyira, hogy hasonlóképp beszéljen velem!
2013. ápr. 6. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!