Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti találkozatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkozatok már olyan lánnyal, aki külsőre vonzó, bájos volt és jellemre is megfelelt? Én miért nem találok olyna lányt, aki szép és egyben kedves, megértő, jószívű, hűséges és nem felszínes?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Találkoztam már ilyennel és mindegyikröl le is csusztam mert rosz időben voltam rosz helyen :(
2013. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2 ilyen lánnyal találkoztam eddig velük volt egy több mint 2 éves és egy kevesebb mint 3 éves kapcsolatom. Azóta csak tengődöm lengődöm egyik csajról a másikra.
2013. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert nem élünk álomvilágban.
2013. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért mert nem keresed igazán, nincs önbizalmad. És ahelyett hogy végignéznél a nőkön, és megkeresnéd a neked ideált,ezen rágódsz hogy ilyen nő nem létezik. És akármelyikre nézel rá, azt mondod hogy ''ez úgyis félrebaszik. Ennek nem lennék elég jó. Ő túl kétszinű'' stb stb
2013. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen, és elvettem feleségül
2013. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem találsz? Nem lehet h te vagy felszínes,és a szép(általában ribanc) csajokra hajtanál?de ők kihasználják a szépségüket és ugy érzik h ők megengedhetik h bunkózzanak,félrekeféljenek.tisztelet a kivételnek :)
2013. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ezzel most azt modnod, hogy minden lány, aki szép rib@nc. Miért kéne olyan lánnyla összejönnie bárkinek is,a ki nem mozdítja meg szexuálisan sem? Az alapja egy kapcsolatnak a szexuális vonzalom, de ez kevés, ha jellemre nem megfelelő az illettő. Egyéjszakás szexre ott vannak a prostik, nekem több kell ennél. Ezért nem csak a külsőt nézem, de az is fontos, hogy tudjak vonzódni egy lányhoz, viszotn ehhez nem kell tökélynek lennie külsőre, nekem az átlagosnak tartott lányok is bejönnek, sőt, jobban értékelem, mit a mű nőket.
2013. márc. 21. 16:02
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem is volt már olyan h csak fél év után jöttem rá h felszínes p*csa. jól tudják ezek titkolni..
2013. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szívesen megismernélek.:)) Sajnos kevés az olyan fiú,mint te,akit nem csak a külső érdejel,hanem tudnak értékelni egy lányban mást is. Én legalábbis ezt érzem,hogy a legtöbb srác nem arra megy,mit érez a lány iránta,mennyire hűséges,vagy kedves,vagy mit értékel benne. Ugyanaz megy a "másik oldalon" is,amit a fiùk esetében leírtál.Nem fontos nekik már az,ha a lány nem fekszik össze mindenkivel,vagy ha van esze,tud normális lenni meg szeretni,és csak ezek mellé jön az pluszban,ha ki is néz valahogy. Kevés már a nem felszínes kapcsolat,pont azért,mert ezek nem is számítanak annyira a többségnek. Tisztelet a kivételnek.:)

16/L

2013. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem
2013. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!