Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ráhajtani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ráhajtani egy csajra akinek tetszem, és végig azt várja hogy hajtsak rá?

Figyelt kérdés
Áthívott filmezni, de én nem tudok nyomulni, ő pedig az a fajta aki arra vár. Hogy csináljam? milyen fokozatok vannak?
2013. márc. 23. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ha átmész rajta egy tankkal, akkor már rá is hajtottál.

Na jó..ez csak vicc volt (elég rossz).

De komolyra fordítva a szót:

Bókolj neki, filmnézés közben nyugodtan ülj mellé közel és magadhoz ölelheted közben az egyik kezeddel.. Ha ágyból nézitek a fmet oldalasan..akkor is megölelheted hátulról.

De ezek csak tényleg akkor ajánlottak, ha a csaj tényleg szeretné, hogy nyomulj rá, egyéb esetben fenn áll annak a veszélye, hogy eltolja a kezed stb...De ennek elkerülése érdekében, azért van a szád... mikor a film már megy egy jó 10-20 perce megkérdezheted tőle, hogy megölelheted-e filmnézés közben.


A fent leírtakért semmilyen felelősséget nem vállalok, ha amiatt balul sül el a dolog.

2013. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ne nyomulj rá hirtelen és inkább ne filmnézés közben, hanem nyílt terepen pl.: nasicsinálás közben segíts neki, picit hajolj közel hozzá, nézd meg hogy reagál rá, aztán ha már a vége felé vagytok és az ilyen kisebb dolgokra elfogadóan reagált, akkor esetleg hátulról lepd meg egy öleléssel, vagy ilyesmi. Én nem ajánlanám, hogy rákérdezz.
2013. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

1. voltam.

Igen, a másodiknak inkább igaza van mint nekem. :)

Nézd el nekem, még nem volt barátnőm.

2013. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogd meg a kezét vagy karold át finoman filmnézés közben. Ha hozzád bújik, öleld át... ez nem nyomulás, hanem kedveskedés :)

Neked is tetszik egyébként? Mert ez nem derült ki a kérdésedből.

2013. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rohadtul tetszik
2013. ápr. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!