Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A helyes srácok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes srácok miért nem akarnak tartós kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Akiket eddig ismertem (16-19 év körüliek),mindegyik csak játszadozni akart,semmi komoly kapcsolat,vagy olyan,ami egyáltalán szerelemről szól. Rendben nem mindegyik ilyen,és nem kéne általánosítani,de nem találkoztam még olyannal,aki hosszabb kapcsolatot akarna pár hónapnál. Sajnos aki tetszene,az ilyen,aki meg komolyan gondolja,az meg nekem nem tetszik,egyszerűen nem vonz,akkor meg nincs értelme a kapcsolatnak.Most is megismertem egy ilyen srácot,minden rendben van vele,de tényleg,erre azt mondta,hogy neki nem megy az,hogy legyen annyira hűséges,hogy csak egyvalakivel hosszabb ideig járjon,mert kell neki az a szabadság,és nem tudott eddig senkibe úgy belezúgni,ezért mindig más lányt akar. Rendben,hogy tisztában vannak azzal,hogy jól néznek ki,és akár minden nap mással lehetnek,de tényleg mindenkivel kell kavarni? Bocsi a buta kérdésért,de már tényleg nem értem ezt.:S

16L



2013. márc. 23. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az általad "helyes"-nek való definiáltság relatív fogalom.
2013. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem az alfahímekről van szó,hanem akikhez az ember tud vonzódni valamilyen szinten. nem kell olyan nagy dologra gondolni. Mondjuk,így is relatív,de úgy kéne ezt elképzelni,hogy aki egy picivel is jobban néz ki az átlagnál.
2013. márc. 23. 10:37
 3/15 Ivan Iljics ***** válasza:
Nem tudom mit vársz, ez a korosztály nem éppen a megállapodásról híres.
2013. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Pretty_Fighter ***** válasza:

Hát ez van:D

Mint ahogy írtad,nem mindegyik ilyen.Tehát egyszer majd biztos találsz egy megfelelő srácot.

2013. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szőrnyű! én is teljesen igy vagyok vele... és sajnos szakítás után még bosszút is állhat és kellemetlen dolgokat is mondhat a hátunk mögött.. 16/L
2013. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akarnak, csak nem veled. Mivel a helyes srácok kellenek minden lánynak, így megtehetik, h válogatnak. A másik, h pont emiatt annyi lányt dughatnak meg, amennyit csak akarnak, és hülyék lennének ezt nem kihasználni.
2013. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennek sajnos egyszerű magyarázata van. Mind az "alfahím", mind a komoly kapcsolatot akaró férfi valójában nagyon gyáva. Mindketten attól félnek, hogy meg kell nyílniuk előtted és ezzel kockázatot kell vállalniuk. A komoly kapcsolatot nem akaró típus magába zárkózik, és nem mer hosszabb ideig kapcsolatban maradni, nehogy valaki megismerje az igazi oldaláról. Ugyanis nem hisz benne, hogy a környezete el tudja fogadni őt. A másik típus pedig szintén fél attól, hogy a környezete nem tudja elfogadni őt, ezért egy olyan kapcsolatba menekülne, ami egy számára nem teljes mértékben vonzó partnert jelent. Így nem kell annyit kockáztatnia, és azzal, hogy jónak tetteti a kapcsolatot, megkíméli magát attól, hogy el kelljen mondani a félelmeit. Ez sajnos így megy, sokan esnek bele ebbe a hibába. De ezek nem férfiak hanem csak puhapocsök :)
2013. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ebben a korban kár is lenen másról beszélni, a srácnak igaza van, " hogy csak egy valakivel járjon ", mert ez az , messze van a kapcsolattól, ahhoz sok minden kell, arról nem beszélve ezek úgy sem tartanak ki, mert még eztán változtok, lényeg ne a divat után menjél,

a felnőttek sem akarnak, miért gondolod egy gyerek akarna

1! igaza van, a helyes relatív, mert Neked valaki az, a másiknak nem N

2013. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert ők megtehetik,hogy mindig más barátnőjük legyen és ezt ki is használják..
2013. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a csajoknak az a baja hogy ami marha vonzó az csak megdugni akarja hiszem van 1000 csaj akit a farkára tűzhet szal miért is ne így éljen?

de aki akarja őket azok meg nem olyan sikeresek, nem olyan vonzóak, az már nem kéne mi? :D csak a legjobb

2013. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!