Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék ilyen srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen srácot?

Figyelt kérdés

Olyan fiúkra gondolok akik normálisak, de azért helyesek. Meg nem csak a külsőségek érdeklik őket hanem a lányok személyisége is...jah és persze ők is kedvesek, meg jófejek, viccesek.

15/L



2013. márc. 23. 11:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
max. álmodban
2013. márc. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én is ilyent keresek,eddig 0 sikerrel. :D De hogy őszinte legyek,szerintem túl magasak az elvárásaink.:S Azt hiszem,neki kellene állnom lejjebb venni az elvárásokat,mert már elegem van az egyedüllétből.:S

16/L

2013. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen srác vok irjatok privit!
2013. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

15 és 16 évesen milyen egyedüllétből van eleged/elegetek? :O :)

Először ne a nagy őt keressétek,mert úgysem ennyi idősen fogjátok megtalálni. Úgy meg nem lehet pasit fogni, hogy itt azt írja valaki, hogy mondjuk Bp.-en ebben vagy ebben a cukrászdában vannak intelligens, okos, jóképű fiúcskák..

2013. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
egy jó tanács ne vidddd lejjeb az elvárásaidat mert abból max egy boldogalan kapcsolat lesz...én már próbáltam, nem vezet semmi jóhoz hidd el:S
2013. márc. 23. 11:43
 6/16 anonim ***** válasza:
Hidd el,kedves válaszoló,tud elegem lenni ennyi idősen is. Fél éves kapcsolat után halt meg a barátom,az egész a semmiből jött.. azóta meg egyfolytában csak 2-3 hetes járásnak se nevezthető "kapcsolataim" voltak. Nem biztos,hogy minden tizenéves ok nélkül rinyál. Azóta keresek olyan normális kapcsolatot,és eddig mindenkiben csalódnom kellett. Nem pótolhatja senki,de az se normális dolog,hogy még hasonlót se találok,pedig ezt szeretném a legjobban.
2013. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
itt vagyok
2013. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ismerkedhetsz mondjuk....velem! :)

17/f

2013. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát velem az a gond, hogy egyik lány rondának tart, viszont a másik lány meg helyesnek, szóval, ha te is válogatós vagy külsőre, akkor nyílván nem lennék az eseted, a fene se tudja mi kell már nektek. Én tuti nem válogatok külsőre ennyire, mint ti csajok, viszont jellemre annál inkább finnyás vagyok. :D
2013. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok,de a helyes az eleg tág fogalom. Lehet irni privibe.Szivesen ismerkedek :)
2013. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!