Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék ilyen srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen srácot?

Figyelt kérdés

Olyan fiúkra gondolok akik normálisak, de azért helyesek. Meg nem csak a külsőségek érdeklik őket hanem a lányok személyisége is...jah és persze ők is kedvesek, meg jófejek, viccesek.

15/L



2013. márc. 23. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a legtöbb esetben a normális és a helyes tulajdonság csak magában szerepel.Tehát vagy normális vagy helyes.Mert aki helyes, az nyilván tudja is, hogy helyes, valószínűleg ezt a csajok is kimutatják felé, ezátal az egója az egekbe szökken és innentől bárkit megkaphat.És mivel a szebb lányokat is megaphatja, ezért nyilván őket fogja választani, semmint a kevésbé előnyös külsővel megáldottakat.

Én úgy tapasztaltam, hogy akik normálisak, vagyis nem a ribik kellenek nekik(mert gondolom erre érted nagyrészt a normális jelzőt) azok legtöbbször azért ilyenek, mert a külsejük és az ebből adódó önbizalomhiány és visszahúzódó jellem miatt nem "engedhetik meg" maguknak, hogy olyan barátnő után nézelődjenek, aki jól néz ki, sok ismerőse van stb.

Jómagam is szvsz a normális kategóriába sorolható vagyok, viszont nem vagyok helyes a lehető legkisebb mértékben sem.

17/F

2013. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
de lehet h neked is csak önbizalom hiányod van...és közben meg egy tök átlagos külsejű srác vagy:)
2013. márc. 23. 18:26
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát ha az én külsőm az átlag ott már bajok vannak.

Ugyanis 165 cm vagyok, az arcbőröm zsíros,pattanásos, tágak a pórusaim, 17 éves létemre kopaszodok, enyhe gerincferdülésem van és egy gramm izom nincs rajtam.

2013. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jelen. Csak sajnos... eléggé önbizalom hiányos vagyok. :( Nem tudom mi számít neked helyesnek de szerintem átlagos vagyok. Viszont nem vagyok olyan mint a többi srác (a többiek: SWAG/Páwa kö csög, semmi elképzelés az életről, sablonemberek, divatbu zik). Jó lenne találni egy csajt aki ilyen srácokat keres csak hát "kelendőbbek" manapság a ku rvák meg a félbu zik... :/
2013. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én meg olyan lányokat keresek, "akik normálisak, de azért helyesek. Meg nem csak a külsőségek érdeklik őket hanem a *fiúk személyisége is...jah és persze ők is kedvesek, meg jófejek, viccesek."


Hol találhatnék?


20f

2013. márc. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne... :/ Azt hinné az ember, hogy nagyvárosban könnyebb, de itt annyira egymásnak akarnak tetszeni...stílusban, viselkedésben a srácok... :/ Elmennek a mostanában "menő" stílus felé, aztán aki nem hozzájuk hasonló, azt senkinek nézik. Kezd kihalni az egyéniség. (egymásnak köszönhetően) :( 18/l
2013. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!