Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a baj velem? 15/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? 15/l

Figyelt kérdés

Na szóval.. 15 éves lány vagyok, és nagyon szeretnék már egy kapcsolatot. kb 1 éve volt egy barátom, 5 hónapig voltunk együtt. Na de az a problémám, hogy azóta nem kellek senkinek. Szerintem nem vagyok egy bányarém, és mások szerint is csinos, szép vagyok. Nincsenek nagy elvárásaim sem egy fiúval szemben, nekem nem kell, hogy tökéletesen nézzen ki, inkább a belső a lényeg.

Azt még fontos tudni rólam, hogy nem merek kezdeményezni.. Talán ez (is) lehet a probléma?!


2013. márc. 23. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én szivesen megismernélek!

írj privit!

17/f

2013. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Javíts az önbizalmadon, szerintem akkor jobb lesz minden.

Igaz, könnyű mondani, mert én is önbizalomhiányos vagyok, de valamiért úgy tűnik, hogy Te is.

20/F

2013. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én is önbizalom hiányos vagyok, és nem tudom, hogy ezen hogy tudnék változtatni.:|
2013. márc. 23. 13:40
 4/12 anonim ***** válasza:
A beszélgess minél több emberrel, szerintem az segítene.
2013. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
-A
2013. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is 15 vagyok, és nekem is ez a bajom :D mondjuk mostanában elmászkálok itthonról, felkeresem a régebbi barátaimat, akikkel régen beszéltem, de valahogy el lettek hanyagolva. Elmászkálok bulikba (kövezzetek meg, de igenis bulizok 15 évesen!), beszélgetek, ismerkedek.

Amúgy ha nem mersz kezdeményezni nem baj, adj jeleket a kiválasztottadnak, érd el, hogy ő kezdeményezzen. Sok sikert :D

2013. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 23. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:

ha van kedved beszélgethetünk:) esetleg egy kis önvizalom tanácsot is tudok adni... bár a párkapcsolatban én is bizonytalan vagyok:(


17/F

2013. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
írj privit.:)
2013. márc. 23. 13:56
 10/12 anonim ***** válasza:
én szinte mindenben biztos vagyok, ha nem sikerül így jártam, legközelebb máshogy csinálom. Amúgyis olyan vagyok h csakazért is megcsinálom :) 17f (máramit akarok)
2013. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!