Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laceyd00 kérdése:

Lányok! Szerintetek normális, ha 14 évesen csókolózom először? Nektek mikor volt az eső? És milyen volt? Gyakorlott partnerrel volt, vagy a srácnak is ez volt az első?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 15:13
 1/9 HotChoc ***** válasza:
96%
Én speciel 15 voltam, és a páromnak is az volt az első :) Szerintem jó volt, először féltem hogy milyen lesz, de aztán minden jól sikerült :)
2013. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja,teljesen normális dolog.Érdemes mindenkinek tapasztaltabb partnerrel csinálni.
2013. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 14 évesen volt. A pasi elég tapasztalt volt, előttem vagy 20 csajjal járt xD
2013. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen tök ismeretlennel egy buliban. A nevét se tudom, de idősebbnek nézett ki mint én, olyan 6-7 évvel, biztos gyakorlottabb is volt.
2013. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút normális, nekem is 14 évesen volt először, az első barátommal, aki nem tűnt valami tapasztaltnak, bár sosem beszéltük meg hogy neki is ez volt-e az első. Fura volt, és még utána kb. a 3. csókig, de aztán ez az érzés elmúlt.
2013. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
normális...
2013. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normalis.En 8. nyaran egy taborba csokoloztam eloszor..a srac egesz heten nyomult ram. de vhogy sose kapott az alkalmon.aztan elmentunk kirandulni,es felelsz vagy mersz altal csokoloztunk..nagyon bena volt o is en is.pedig nagy csajozo hirneveben volt.. szinte csak a nyelvunkkel szerencsetlenkedtunk.. 17/L
2013. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NaomiCs válasza:

teljesen normális, ki siettet? van, akinek még később volt.:) igaz, én másfél éve, 12 évesen smároltam először és a fiúnak is én voltam az első (ő akkor 15 volt).:) először nem mertem és őszintén megmondtam neki, hogy még nem szeretném. aztán egyszer, amikor találkoztunk, akkor volt hogy hajolt felém, hogy megcsókoljon (szájrapuszi) de közben megpróbált lesmárolni. az elsőnél elég gyorsan visszahúztam a számat, de a 2., 3.nál már belejöttünk :) sőt, utána nagyon is jó volt!:))

14/l

2013. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tök normális. Én 13 voltam, és tök váratlanul ért, de nagyon jó volt. :)
2013. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!