Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15,5 éves srác vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15,5 éves srác vagyok és nagyon ki szeretném próbálni a smárolást a discoba egy csajjal? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem vagyok az a lazulós, de nem is az a nagyon parázós
2008. jún. 11. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Először is leszögezem, hogy nem vagyok híve a discobaN ismerkedésnek. De ha már ki szeretnéd próbálni, akkor először keress egy olyan csajt, aki bejön neked és kihívóan is táncol. Ezt nagytöbbségében több lány gyűrűjében fogod találni, tehát nem szívbajosoknak való móka. Utána kezdj el vele szemezni és próbálj meg hozzá közeledni. Ha ez megvan, húzás a táncparkett közepére, adott esetben, hogy kiszedd a többi csaj közül. Táncoljatok, majd próbálj meg közel táncolni hozzá. Első alkalomnál jobb ha hagyod, hogy ő irányítsa a táncot, próbáld meg "felvenni a ritmust". Aztán egy rave-s/trance-s számnál nézz mélyen a szemébe és közeledj.

Ha a szimpátia kölcsönös, valószínűleg nem fog visszahúzódni. Arra figyelj, hogy hardtechno vagy minimal partykon ez nem fog bejönni. :) De gondolom 15 évesen nem ilyeneket hallgatsz... :P Arra is figyelj, hogy nem-e a bátyja a kidobó, rosszabb esetben akár a barátja. :D

Ja és semmi tapi, mert az elriasztja őket. Maximum a nyakát simogasd.

Sok szerencsét!

2008. jún. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen, és még el felejtettem oda irni hogy nem vágyom

párkapcsolatra

2008. jún. 11. 02:02
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha egyátalán valaki hive ennek a "kiprobálnám"smárolásnak.Ahoz megkell ismerkedned valakivel.Ha van valaki aki tetszik neked és ugy érzed te is neki,kérd fel lassuzni.Lassuzásnál,erösebb ölelgetés és csokold meg.Ne legyél rámenös és durva.Reméljük vissza csokol,és probálgathatod egy ideig.
2008. jún. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
"Aztán egy rave-s/trance-s számnál nézz mélyen a szemébe és közeledj. " Ennél romantikusabbat még nem is hallottam. Gratulálok!
2008. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg várj vele amíg szerelmes leszel. Úgy az igazi.
2008. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Na nekem is iyen volt az első csók, hogy diszkóban odajött egy srác táncolni, tuc-tuc zenére rámnézett, és hirtelen lekapott... :S

Életem első csókja volt eddig a legrosszabb is, mert megijedtem, a srác meg még csókólni sem tudott rendesen, gondolom neki is az első volt.

Viszont a legjobb csókok mindig azzal voltak, akik iránt éreztem valamit.

Legjobb pedig lassúzás közben történt meg, hosszas bújást követően, meg amik utánna jöttek a randik, találkozások alatt.

Várj inkább.


Az a "nem szívbajosoknak való feladat,a csajt kiszedni a többi csaj közül" szöveg... Mekkorát röhögtem :D:D:D

2008. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Első kommentelő:

Manapság discoban kevés lehetőség van lassúzásra. Az Arató Disco ideje lejárt, emberek... :D

A másik meg a romantikus kommentelőnek: Ha szíveskedne tudomásul venni milyen manapság a mainstream elektonikus zene, rájönne hogy az ilyen zene minősül a "leginkább romantikusnak". A lassúzás megmaradt az esküvőkre meg a felkapaszkodott senkik által "nemesnek vélt" Operabálra...:S

KÖTELEZŐ LEPONTOZNI!!!

2008. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
És akkor mindegyik hozzászólás kötelező lepontozni?
2008. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!