Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Amikor leszólítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Amikor leszólítottatok egy lányt, mi volt a legbunkóbb reakció, "lekoptatás" a lány részéről eddig?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
a barátnője írt, hogy sziapuszika leszállnál ***ról? köszipuszcsi <3 aztán a csaj letiltott facebookon :D
2013. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
,,szia, bocsi de nem vagy az esetem" Tehát elég szerencsés vagyok :D
2013. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De hogy szólítottátok le?
2013. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végig se hallgatott, hanem ment tovább. A többire nem emlékszem, nem ezeken van nálam a fókusz.
2013. márc. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nekem találták ki :D Rengeteg bunkó lekoptatásban volt részem (sőt, igazából csak visszautasításokat kaptam egész életemben), pedig igazán szép lányoknál sosem próbálkoztam. De akkor jöjjön pár példa:

"Te most komolyan gondolod, hogy össze akarnék ismerkedni pont veled?"

"Ocsmány gnóm, húzz vissza a bányába, legalább feljön a szén!"

"Bocsi, de téged még rémálmomba se akarlak látni!"

stb. :D

És mindezt azért, mert ronda fiúként egyáltalán próbálok ismerkedni...

2013. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat talan a sajat szinteden kene maradni uccso es akkor nem koptatnanak le....
2013. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Ugyebár, ha rendesen elolvastad volna a hozzászólásom írtam, hogy sosem próbálkoztam szép lányoknál! Mindig az átlagos vagy az alatti kategóriát szemeltem ki magamnak. Bár véleményem szerint igazán csúnya lány nincs is. Én viszont csak azért maradjak egyedül, mert ocsmánynak születtem? Na azt már nem, akkor inkább a visszautasítások, de legalább tettem valamit. (5-ös voltam)
2013. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi mert még nem mondtam meg a lánynak (gyáva vagyok).

De amúgy sem koptatna le csúfosan mert nagyon rendes lány.

2013. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!