Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak olyan szép lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan szép lányokat találok, akik felszínesek, érzéketlenek, olyan, mintha nem lenne szívük és eléggé kényesek is, miért nincs olyan lány, aki szép külsőre és jellemre is nagy szíve van és szereti az félénk, de rendes srácokat is?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert sok ilyen van. de még több a normális..;) keress tovább.
2012. dec. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van csak kevés, de őket nem a diszkókban fogod megtalálni.
2012. dec. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

"miért nincs olyan lány, aki szép külsőre és jellemre is nagy szíve van és szereti az félénk, de rendes srácokat is?"


Ha van is olyan azok legtöbbje foglalt!

2012. dec. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pedig bizony vannak ilyenek.

Kérdés, hogy neked milyen a szépségideálod.

2012. dec. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert rossz helyen keresgélsz. Te amúgy jól nézel ki?
2012. dec. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"Vagy, ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem. Ki érti ezt? Ki érti ezt?" (KFT) Örök kérdés, megválaszolhatatlan. :)
2012. dec. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
58%

még 1 hülye kérdés.

ha 4/10es csávó vagy akkor ne akarj 11/10es csajt ez van.

oké létezik olyan 11es is akinél esetleg lenne sanszod mert csodák csodájára pont a te jellemed az ideálja.. [biztos van ilyen max qrva ritka mint az indián síugró].

de mi lenne ha esetleg nem is tudom az "átlagos" csajoknál próbálkoznál? elvégre ők is szépek még ha nem is "média szépek" de azért szépek sőt néha napján szebbek is :P

oké ez terjengős lett szóval röviden:

a szintednek megfelelő csajoknál próbálkozz + a kérdés és a kérdező is GÁZ. jah és persze: a félénk feltehetően önelégült és a félelemből adódóan papucs pasik ki a halálnak jönnének be ?:D

2012. dec. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert a szép lányok megtehetik hogy felszínesek, flegmák, beképzeltek legyenek, hisz nekik minden pasi az ölükbe hull. Evidens hogy a jó csajok a gazdag & sportkocsis pasikat fogják választani, mert ha ilyet is kaphatnak, ugyan kinek kéne egy tökátlagos illető?
2012. dec. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hm,érdekes,neked se kéne ronda csaj...Akkor te is felszínes vagy,meg én is?Vagy csak kényelmes másokat hibáztatni a változás helyett?Te csak egy nyafogó pancser vagy,semmi több.Milyen érdekes,más talál normális nőt magának...
2012. dec. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7es,a próbálkozz a szinteden dolog egy baromság.Mi van akkor,ha most figyelj,jön a csavar:olyannal akarok járni,aki nekem kell,és nem mások pontrendszerének valamenyik rétegével próbálkozom?Mindenkinek más az ízlése pasiban is,meg csajban is.Volt akinek én vagyok a 10/10 másnak meg a 10/1 van akinek meg 5.Na,most akkor hanyas vagyok?
2012. dec. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!