Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lekoptatott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lekoptatott?

Figyelt kérdés
Van egy lány akikre facen rá írtam hogy szeretnék vele beszélgetni és megismerni. Írtam neki azt is hogy nem baj ha nem akar velem beszélgetni nem haragszom meg erre ő azt válaszolta, hogy most nem tud gépnél lenni mert tanulnia kell de hétvégén beszélhetünk. Szerintetek ezt lekoptatásnak vegyem?
2013. márc. 24. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha utána még órákig fennt volt facen akkor valószinü egyébként meg nem feltétlenül lehet tényleg nem ért rá
2013. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Közben még azt is írta, hogy szívesen beszélne velem.
2013. márc. 24. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem lekoptatás.
2013. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Erre mindenképp lovagias válasz kell..."arra érünk rá amire akarunk" ja és amúgy 1 hétig ,ha csak tanulsz akkor b*zd már magad a földhöz szia<- nem írsz ezután semmit úgy fog gépelni mint az állat.

Ha nincs igazad akkor meg hétvégéig beszéled vele, hogy miért nem hiszel neki.

Ha ő magasról szarik a közlendődre akkor kivan szűrve annak a ténye, hogy lekoptat.

A tények közötti deviáns fogja alkotni a képletet.

Mi szerint megdughatod e vagy sem 20/f

2013. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő.Nem fogadom meg a tanácsod mert nem akarok és nem is leszek bunkó egy nővel pláne nem dugás céljából írtam rá hanem egy esetleges komoly kapcsolat érdekében
2013. márc. 24. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Tanulnia kell, mert jó jegyeket akar, hogy legyen belőle valaki. Ha tényleg így van és komolyan veszi, az egyáltalán nem baj, inkább, mint hogy szoliba meg plázázni járkáljon fiú létére, csak mert most az a divat. Nem hinném, hogy lekoptatás. 23/F
2013. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mmint, hogy lány létére, bocs, félreolvastam, de a véleményem ugyanúgy áll, sőt, annál inkább tisztelet a csajnak, ha tényleg ilyen a hozzáállása, becsüld meg :D
2013. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es: Hány éves vagy, 12? :D Értelmes nő ezek után még az utcán is elfordítaná a fejét, ha szembejönnél, nem hogy még vissza is írjon... :D
2013. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta sem jelentkezett (1 hete) szerintetek írjak rá?
2013. márc. 26. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!