Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy rám csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rám csak a csúnya vagy legjobb esetben is átlagos külsejű csajok nyomulnak fészbukon, a szép lányok miért nem kezdeményeznek nálam, ez azt jelenti, hogy ronda fiú vagyok a szemükben és sosem lehet vonzó barátnőm vagy mi a baj?

Figyelt kérdés
Már megfigyeltem, hogy folyton csak olyan lányok jelölnek be vagy írnak rám, akik nem valami szépek és úgy látom, hogy a fiúk sem rajongják körbe őket, sőt egy-kettő annyira csúnyácska, hogy még nekem sincs gusztusom hozzá, pedig szerintem én annyira még nem is vagyok válogatós, mint például haveromék.
2013. márc. 25. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet vonzó barátnőd, mert facebookon csak egy csoport ír neked? Hol itt az összefüggés? Okoska... :D Te is kezdeményezhetsz, nem csak a csajszik facebookon.

Egy szép lány meg azért nem ír neked, mert van annyira vonzó, hogy őt keresik a pasik, nem szorul rá, hogy ő írogasson.... Szóval vedd kezedbe az irányítást, ha "jót akarsz" -.-

2013. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
Nem értem,hogy miért jó a facebookon ismerkedni...Aki nekem ott írt srác azoknak nem is válaszoltam...Szerinten sokkal jobb,ha személyesen egy buliba meghívsz egy szerinted szép lànyt egy italra..,és dumáltok..vagy valami személyes találkozásnál..En a páromat kutyasétáltatás közben ismertem meg.. :) Járj el ide-oda,és Te kezdeményezz..mégis csak Te vagy a férfi.. ;)
2013. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hé... A nem annyira szép lányok azért próbálkoznak, mert ők tudják hogy ahhoz hogy esélyük legyen ez talán szükséges. A szép lányok? Rájuk nyomulnak elegen, választaniuk kell, nem rohanni más után.


Vedd fel szépen a férfiszerep elejtett fonalát és kezdeményezz olyannál aki tetszik.

2013. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert egy igazán jó csaj a való életben is talál magának párt és nem kell neki facebookon. Amúgy meg ha vonzó barátnőt akarsz akkor kezdeményezz te (nem feltétlen facebookon).
2013. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Failbook a lehető legrosszabb választás ismerkedéshez. Megbököd-visszabök és már jártok is, vagy mi a tök? Jaj ne csináljuk már. Még a társkereső is jobb választás (azt se szeretem mert erőltetett), a Failbook tényleg a legalja.


A jócsajokra napi 500 jelentkező akadna, szóval ők megtehetik hogy simán leszarják a pasik 99%-át, és egy pénzes, sportkocsis barommal jönnek össze. Nekik erre van igényük. A jócsajoknak ugye minden JÁR, ergo azt küldhetnek el az anyjába akit akarnak.

2013. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!