Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a csaj lekoptatott, érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj lekoptatott, érdemes még próbálkozni?

Figyelt kérdés

Elég hülyén koptatott le ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__41544.. érdemes még próbálkoznom?

Szinte kizárt, hogy egy esetleges randin kívül beszélgessünk, ismerkedjünk... Sajnos nem mutat olyan jeleket, amik segítenék az ismerkedést. Egyszerűen ha mellé ülnék, az kb. olyan lenne, mintha egy vadidegen mellé ülnék a metrón és elkezdenék vele beszélgetni... szóval kizárt.


2013. márc. 25. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen. A legtöbb csak ilyen amúgy sajnos.
2013. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nincs értelme.
2013. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Keress valaki mást.
2013. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vettem a lapot, hagyom. Egyelőre. Lehet, hogy pár hónap múlva megint megpróbálom elhívni valahová.
2013. márc. 27. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Felesleges. A csajoknak mindig van 2-3 kiszemeltje a többiek addig max. friendzone vagy lehú-zóna.
2013. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván azért zavar a dolog. Engem nem nagyon szoktak így lekoptatni. Akire kivetem a hálómat, általában legalább egy kávéra leülünk... Nah, mindegy.
2013. márc. 27. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy másik csajjal? Mindenképpen...
2013. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
személyesen próbáld meg elhívni még egyszer és ne üzenetben, mint ahogy a másik kérdésednél írtad
2013. márc. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!