Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, hogyan ismerhetném meg jobban illetve, h adjam tudtára h randizni szeretnék vele?

Figyelt kérdés
szóval van egy lány régebben sokat beszélgettünk,csak nekem időközbe párom lett,/aminek már vége/,azóta nem igazán beszéltünk/2 éve kb/ most újra megtaláltam,beszélgettünk pár percet,emlékszik rám tudja ki vagyok csak azt nem tudom h ismerhetném meg jobban illetve h hívhatnám el randira..nem vagyok biztos a dolgomba,illetve abba se h én is tetszem neki...24 f

2013. márc. 26. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, lenne kedved eljönni velem egy moziba/meginni egy kávét/meginni egy pálinkát/sétálni egyet?
2013. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés,erre gondoltam én is de dolgozik a lány,meg nem hiszem h eljönne velem még így az elején...
2013. márc. 26. 15:56
 3/4 anonim válasza:
Vidd be egy erdőbe és mond a szemébe hogy "most nagyon begerjedtem rád" a választól függően intézd el
2013. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D :D az erdős sztorit kihagynám még :D
2013. márc. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!