Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pici, apró fiúként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici, apró fiúként hogyan tudnék olyan lányt megismerni, aki elfogadna úgy, ahogy vagyok külsőre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy manapság a lányok igényei megnőttek és nem tudnak beletörődni, hogy a fiújukat sokan kigúnyolkák, rondának tartják, de azért néha ltok olyan csúnya fiúkat, hogy reménykedem, talán valahol van egy lány, aki elfogad ilyen pici, törékeny, kisfiús, fiatalos srácként is.
2013. márc. 27. 15:59
1 2
 1/18 ájszíjú ***** válasza:
Aprajafalván
2013. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
úgy ahogy a többi pici apró fiú. önelfogadással, és kisugárzással. amúgy a kis termettel semmi gond, a szobatársam évekig havonta más nőt dugott. tudod miért? mert ő nem egy picsogó f*sz, ellentétben veled. szal TALPRA!!
2013. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ott pedig keres Törpillát a Törpe utca 22-ben.
2013. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha még olyan ronda is vagy hozzá mint pl. én akkor kizárt dolog, hogy valaha is találsz magadnak barátnőt.
2013. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
komolyan mondom halomra kéne titeket lőni mostmár.........
2013. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt mondják kis ember nagy bottal jár,szóval van esélyed:) Egyébként ha te elfogadod magad így,más is elfogad.
2013. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem azt tapaztalom, nem egy lány gúnyolt már ki és folyton visszautasítanak hiába is próbálkozom be lányoknál. Úgy látszik mindenkinek magas fiú kell.
2013. márc. 27. 16:12
 8/18 anonim ***** válasza:
nőként mondom hogy már eleve az visszataszító, hogy piciként meg apróként jellemzed magad, mi vagy te, óvodás?
2013. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Haver!

170cm vagyok és nagyon vékony, meglátnád megülyülnél... van egy betegségem ami miatt nem tudok felszedni... Ennek ellenére ugyan úgy csajozok mint bárki más, ugyan úgy vannak kalandjaim, kapcsolataim... Hozzáállás kérdése az egész. Igaza van, az előttem szólónak, ha alapból így állítod be magad akkor ott veled is gond van. Változz, legyél laza és csak simán érezd jól magad, élvezd az életet. ;)

2013. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Hanariko ***** válasza:

Aki azzal törődik hogy a pasijáról mit mondanak MÁSOK, az nem szereti a párját, csak egy tökéletes kirakat babát akar maga mellé. Ha valaki szerelmes (lesz mondjuk beléd) pont leszarja majd hogy a többiek mit mondanak rólad, rólatok.

Szóval az olyanokat, akik téged kigúnyoltak, vagy azért nem járnának veled mert "mit mondanak majd a többiek?" azokkal nem kell foglalkozni. nincs valós értékrendjük.

2013. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!