Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért bánik velem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánik velem olyan durván és mer sértegetni a lányok nagy része, akiknél fészbukon bepróbálkozom? Már sehol sincsenek ismerkedésre nyitott lányok, miért kell bántani másokat, lányok?

Figyelt kérdés

Teljesen udvarisan írtam minden lányra, erre olyat kapok, hogy kopjál le vagy húzz az any-dba, illetve olyan is volt, hogy azt vágta a képembe, hogy mit képzelek magamról, hogy rámertem írni, nagyon csúnya vagyok. Nagy ritkán találni csak rendes lányt, ők általában nem valami szépek, úgy látom a szép lányokkal nem érdemes foglalkozni egy-két kivételtől eltekintve ők a legszívtelenebbek valamiért. Persze kaptam én már csúnya lálnytól is durva dolgokat, szóval emiatt sem könnyű külső alapján kitalálni előre, hogy melyik lány hogy fog reagálni. Én csak szeretnék végre egy normális, rendes és legalább számomra szép, vonzó lányt találni, de kezdem elhinni, hogy ilyen lányok teljesen elzárkóznak a külvilágtól, maguknak élnek vagy a tanulásnak, de többnyire már foglaltak és nagyon durván bánnak azzal, aki véletlen bepróbálkozik náluk. Én úgy gondolom mindenkine jár a boldogság, mi a jó abban, ha bunkóznak és sértegetnek másokat egyes lányok? :/

Az az egyetlen örömöm, hogy van két lány, aki gyakran kers, bejövök nekik, de ők maguktól nyitottak rám, érdekes én akárhány lánynál próbálkozom mindig csak a fájdalmas bántásokat meg elutasítást kapom csak. Ezek szerint a lányok választanak és nem is mi fiúk, vagyis bele kell törődni, hogy olyan lány jut, amilyen?



#lány #próbálkozás #ismerkedni fiú
2013. márc. 27. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
A normális lányokat nem a "fészbukon" kell keresni. Ismerkedj személyesen, az sokkal valódibb... A fb-on olyan arcnélküli, jó, hogy mindent mondanak.
2013. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!