Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy házibulit akarok összehozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házibulit akarok összehozni. Pár kérdés erről?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy házibulit szervezni,amint jobb idő lesz. Egy bográcsozásra gondoltam az udvaron. És felállítanánk pár sátrat is mellette. Buliznánk egyet. Erre kellenének programötletek,mert nem akarom,h csak arról szóljon az este,h iszunk... Szóval szívesen fogadnék pár játékötletet. Főleg olyasmit,ami a szingliket (köztük engem is) összehozza.:) 20 év körüli a társaság,kb 15en leszünk.
2013. márc. 23. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez inkább kerti party :D
2013. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vízipipa.. mint írtad a bográcsozás.. este esetleg sütés

zene.. ilyesmi.

2013. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 first blood ***** válasza:
gruppen
2013. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fű! Kell egy kis fű és felszabadult lesz a társaság és megy majd a dugás orrba szájba.
2013. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HÚZDISZNIGAONDETNÉG ***** válasza:
Iszonyat bulit lehet rendezni, ha egy kis napalmmal felégeted a házadat fijam. Utána a csajokat rommá vered egy széKel. Én szoktam székelni. Remélem nem baj. Egyszóval, a házibuli burzsoáknak való, mi együtt, a nagymamámmal tartósan rokkantaknak szoktunk SZOT üdölőkben hatalmas erezdeleahajamat prognosztizálni. Tehát ne.
2013. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Üvegezzetek (gimis játék, de felnőtteknél is izgalmas tud lenni), játszatok "Ki csinált már..."-t (valaki feltesz egy kérdést, akire igaz, iszik egyet- őszintén!)

Vaaaagy: [link]

2013. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!