Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek az autószerelős pasik? Akik még suliba járnak. :D

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2013. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom autószerelő suliban tanul, és imádom, de anyám nem kedveli :/ Amúgy igen, csak néha mikor olajos marad a keze az nem jó :D
2013. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a lányoknak bejössz-e azt nem tudom, de a folyton lerobbanó autóval rendelkező elvált anyukáknak tuti.


Két lányom van, melyiket veszed feleségül, a csodaszép háziasat aki után megfordulnak az emberek, vagy a tűzről pattant gyors észjárású helyeskét? De ha apukád is autószerelő és elvált, akkor egy tálca süteménnyel szeretettel várlak titeket édes új kisfiam, csak soha többé ne kelljen olyan szavakat hallanom mint ékszíj, olajszint meg karburátor.

2013. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
XD
2013. márc. 28. 23:12
 5/11 anonim válasza:
Nekem is autószerelő a párom, és még suliba jár, épp most teszi le a technikusit! És én szeretem mikor a munkájáról beszél,elég sokat tanultam tőle. Mikor haza jön a munkából én még az olaj szagot is szeretem rajta:D
2013. márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Basszus otthagyom az orvosit és megyek autószerelőnek, valószínűleg még a fizetésem is jobb lenne! :-D
2013. márc. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, (nekem az orvos jobban bejönne :P , de) mondjuk alap nem szakma alapján választanék. :) Azoknak a csajoknak, akiket nagyon érdekelnek a kocsik, gondolom jobban bejönnek az ilyenek. :) (de szerintem nem ettől lesz több, vagy kevesebb valaki, így nem is tudnék erről hogyan dönteni :)) 18/l
2013. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jó,persze,egyértelmű,hogy nem a szakmája alapján választunk párt (legalábbis az értelmesebbek...) De én nagyon szeretek vele autó szerelni,meg ilyenek.Jó móka:)
2013. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
9 XD jó móka :P és közben előkerűl a ficken? :D
2013. márc. 30. 19:20
 10/11 anonim ***** válasza:
naon bikák
2013. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!