Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakinek bejönnek a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek bejönnek a nagyon határozott, agilis nők?

Figyelt kérdés
Akikből sugárzik a "ki ha én nem?" attitűd.
2013. márc. 20. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs is jobb annál
2013. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ki ha én nem...na ettől mászok falra
2013. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mármint mire? együtt járásra kifejezetten, párkapcsolatra?
2013. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen, barátnőnek. De az is érdekel, ha valaki párjának nem szeretné, viszont úgy gondolja velük a legjobb a szex, vagy tudom is én.
2013. márc. 20. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem kéne.
2013. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyenek tetszenek legjobban. Engem kb onnan kezd el érdekelni egy csaj, hogy látom rajta, hogy fenn hordja az orrát, flegma, stb.
2013. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lenézem az ilyeneket. Nem hogy barátnőnek nem kellene, a közelükben sem szeretek lenni. A nagy pofán kívül ugyanis semmit nem tudnak általában felmutatni, csak eléggé erőszakosak ahhoz, hogy átgázoljanak másokon. Aztán ha valaki rámutat hogy mennyire nincs igazuk, akkor meg nekiállnak hisztériázni. Szerintem ez szánalmas.
2013. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!