Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rákérdezhetek, hogy jár-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezhetek, hogy jár-e valakivel?

Figyelt kérdés

"nem érek rá, úgyhogy nem" - mondta a csaj, mikor elhívtam. Nyilván - ha akar, akkor szakít rám időt, kíváncsi vagyok, miért mondott nemet: barátja van, és/vagy nem jövök be neki?

Rákérdezhetek, hogy "szia, van barátod?" Igazából már _elkaszálni_ nem tudom magam előtte ezzel a kérdéssel, mivel a randira sem jött el.


2013. márc. 29. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak tényleg nem ért rá.
2013. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy barátja van, vagy tényleg nem ért rá! Ha egy kicsit is bejönnél neki, akkor azt mondta volna, hogy "de esetleg egy másik időpontban igen."
2013. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem számodra lényegtelen miért mondott nem-et. A nem, az nem, "illik" tudomásul venni, nem kell megindokolni a másik embernek, hogy miért az a döntése-ami.
2013. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem indokot várok, egyszerűen kíváncsi vagyok.

Lehet, hogy olyan _hülye_, hogy azért nem tetszem neki, mert kék szemű vagyok vagy nem fésülködtem meg egy szeles kedd délután. . - ha ez lenne az indok, amiért nem jött el randizni, tudnám, hogy nem normális, és nem is lett volna jó, ha igent mond.

Lehet, hogy van barátja, és ezért mondott nemet, pedig tetszettem neki. Ha tényleg így van, akkor lehet, hogy lesz még esélyem nála ha esetleg szakítanának a barátjával - ezt is jó lenne tudni.

Lehet, hogy tökre tetszem neki, de igazából azért nem jövök be neki, mert cigarettázom, csúnyán beszélek, kukát borogatok, beszólok a tanárnak, stb. stb. fiktív indokok? Ha így van, akkor teljesen egyetértek vele, és legalább tudom, hogy min kellene változtatnom, hogy tessek neki.

De persze az is lehet, hogy egyszerűen semleges vagyok neki, más típusra vágyik, nem olyan magasra vagy alacsonyra mint én, esetleg okosabbra és izmosabbra... Ha így van, legalább tudom, hogy nincs miért aggódnom, egyszerűen nem tetszhetek mindenkinek, de nincs velem semmi baj.


Szóval: egyáltalán nem mindegy, hogy miért mondott nemet.

2013. márc. 29. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha van barátom és elhívsz randizni, akkor azt mondom, hogy "nem, foglalt vagyok", vagy valami hasonló, szóval a "nem érek rá" valószínűleg azt jelenti, hogy nem jössz be neki.

Így utólag már ne kérdezd meg tőle, hogy miért nem, azt ott rögtön kellett volna, most már csak szánalmassá teszed magad előtte.

25N

2013. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm. Akkor nem kérdezem meg.

Nem volt konkrétan kimondva a "randizás" szó, egy főiskolai színjátszócsoport előadására hívtam, de azt mondta, nem ér rá, meg hogy ő már látta őket, és semmi extra, de azért egyszer érdemes megnéznem, úgyhogy menjek el. .. :/

2013. márc. 29. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, attól, hogy nem volt kimondva a "randi" szó, szerintem a lányzó is értette, hogy mire gondolsz :)

Egyébként ez a "nem érek rá, úgyhogy nem" nekem így elég bunkón hangzik (mondjuk nem hallom a hangsúlyt), úgyhogy szerintem ne bánd!

2013. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem volt hangsúly, mert e-mailt küldött.

"Ne haragudj, de elég elfoglalt vagyok, nem fog menni."

2013. márc. 29. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!