Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet lejjebb kene adnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet lejjebb kene adnom a mercet? Jojjek ossze azert valakivel, csak hogy legyen baratnom?

Figyelt kérdés

Mar 7-8 honapja egyedul vagyok, es a haveri korben mar piszkalnak, hogy nincs baratnom. Tudni kell, hogy szamomra nagyon fontos, hogy egy lany/no ertelmes legyen, tisztaban legyen a vilaggal maga korul, legyen velemenye, es erdekelje sok minden. Ez az elsodleges kriterium. A masodik az, hogy emellett valamit sportoljon, bar ez annyira nem is fontos. Ja, es legyen igenyes.


A helyzet az, hogy ez a ket-harom dolog mar olyan apro mereture szukiti a "kort", hogy neha ugy erzem, teljesen remenytelen, hogy en ilyen not talaljak. Mostanaban mar arra gondolok, hogy osszeszedek valami idiota csajt, aki jol nez ki, hogy beken hagyjanak a czimborak.


Felreertes ne essek, en nem vagyok kulonosebben helyes vagy ilyesmi, de sokat olvasok, sportolok, jarok szinhazba es bokszolni is, es ez a kettosseg az eddigi baratnoimnek bejott. De igy az utobbi honapokban kezdem elveszteni a remenyt. 12 evesen volt kepzeletbeli baratnom, de vele mar reg nem tartom a kapcsolatot, es a vege fele sokat veszekedtunk.


25/F


2013. márc. 19. 17:13
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
Rossz ötlet.
2013. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyen csak azért barátnőd, hogy elkönyvelhesd, hogy na van ilyen is.


". 12 evesen volt kepzeletbeli baratnom, de vele mar reg nem tartom a kapcsolatot, es a vege fele sokat veszekedtunk. :D :D ez nagyon jó... :D

2013. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most azt akarod mondani, hogy Magyarországon alig akad olyan lány aki nem öntudatlan, nyálcsorgató debil?
2013. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

szo sincs rola, bar teny, hogy ertelmes noket nehezebb talalni, mint kevesbe ertelmes noket.


ovatosan megfogalmazva :D

2013. márc. 19. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen mondás hogy “Úgyis mind r*banc legalább szép legyen“ ... (ha nem is mind de 75% biztos)
2013. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azert van sok rendes lany is, de nekem valami olyasmi az ideal, akivel el lehet menni szinhazba, es ha megkerdezed tole, hogy melyik tenger hatarolja Csehorszagot, akkor ne nezzen butan.


De azert lehessen vele partizni, vilagot jarni, turazgatni, ilyesmi.

2013. márc. 19. 17:24
 7/11 Boros Betti ***** válasza:
" 12 evesen volt kepzeletbeli baratnom, de vele mar reg nem tartom a kapcsolatot, es a vege fele sokat veszekedtunk." én ezen behaltam. Uristeen :DDD
2013. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kár hogy ilyen öreg vagy... Nem sok 25 éves lányt ismerek, de szerintem akadnak jó fejek. 15 éves vagyok és nem valami zseni,de azért vágom hogy Csehországot 0 tenger határolja, szóval nem hiszem hogy ez valakinek gondot okozna...
2013. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ezt az utolsó mondatodat én sem értem, de nagyon jóó :D

Én abszolút megértelek, és egyetértek veled, szerintem sem sok ilyen lány szaladgál az országban. Félreértés ne essék 29 éves vagyok és nő.

Talán megpróbálhatnád egy olyan lánnyal, aki ugyan minden kritériumnak nem felel meg, csak a legfőbb pontoknak. Lehet hogy megkedveli utána azokat a dolgokat amit te is. Sok lány akár ebben a korban is még keresgéli önmagát, és ha megosztod vele a te céljaidat, megismeri a Te életed, vágyaidat, megeshet hogy ráébred a lány: te jó Isten ezt eddig miért nem tettem?!

Sose lehet tudni egy próbát megér :)

2013. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat :)


amugy az az utolso mondat csak ilyen vicceskedes akart lenni.

2013. márc. 19. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!