Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Uhh, nagyon nehéz helyzet. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uhh, nagyon nehéz helyzet. Ti mit tanácsoltok? Találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 7 hónapig jártam egy fiúval, de már 2 hónapja szakítottunk és már elég régóta nem is beszéltünk...Voltak buliba...hát a huga elég jóba lett egy csajjal...először tetszett exemnek a csaj, de aztán mással jött össze...láttam a képeket fészen és annak a csajnak az öccse tökre szimpatikus volt és meg akartam vele ismerkedni :$ felvettem barátnőm kamu fészére...és ott dumálunk pár napja tudja nagyon jól a fiú, hogy kamu fész, de természetesen nem tudja ki vagyok...nagyon aranyos, kedves a gyerek tényleg...holnap akar velem találkozni..(még soha nem láttuk egymást) szerintetek bele menjek? nem tudom milyen viszony van az ex pasim meg ő közte de az tuti, hogy az ex pasim huga és az ő nővére nagyon nagy "barinők" én szeretnék találkozni a sráccal, de félek, hogy baj lesz vagy, ha kiderül ki vagyok akkor gáz lesz a dolog...amúgy a fiú akivel beszélek meg az exem amiután szakítottunk az után pár napra ismerkedtek meg...találkozni szeretnék vele, de ti mit tanácsoltok? Előre is köszi a válaszokat! :)
2013. márc. 29. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először ne akarj találkozni vele holnap, hanem mondd el neki ki vagy, aztán majd utána.
2013. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most már mit lehet tanácsolni szerinted, ha már idáig jutottatok?:DD Menj találkozz vele..
2013. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kamu face: Gondolkozzunk férfi aggyal: első hazugság..

mikor követi a többi?


Bár mindenkinek megadom a bizalmat, alapból, de az első

hazugság után valami megváltozik bennem. Talán mert gyű-

lölöm a hazug embereket, és olyat, aki hazudik, nem akar-

nék barátnőnek :)

2013. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hazug lány :) féltem felvenni a saját fészemen...ennyi...
2013. márc. 29. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hanem hogy 1x már hazudtál. Innentől akaratlanul is azt várnám, mikor hazudsz legközelebb, és nagyon sok időnek el kell tellnie, hogy megváltozzanak az érzéseim :)


Nade most nem rólam van szó, ez csak egy szituációs gondolatmenet volt.

2013. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!