Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy ilyen fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen fiúnak valaha lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Egy visszahúzódó, csendes, félénk, gátlásos, önbizalomhiányos, alacsony, csúnya fiú vagyok.
2013. márc. 29. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, ha teszel érte.
2013. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze:D De aki ennyi öniróniával bír, az nem egy elveszett ember:D
2013. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyit erőt fektet bele, mint a rinyálásba, akkor igen.
2013. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ilyen tuti: [link]
2013. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az vagy aki az elobb is tett fel ilyen kerdest?:O


Am lehet baratnod...

2013. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerült :(
2013. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, sokat teszek én érte. Legutóbb is beégettem magam egy halom csaj előtt. Később megláttak és megismertek, egyből nevetgéltek rajtam és haveromon. :D
2013. márc. 29. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:
hát persze rögötn a csjok a hibásak. Tegyél róla hogy ne égj be. Amiket irtál negativumként ebböl egyen nem tudsz csak változtatni a magasságon. A többi rajtad mulik.
2013. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire lemínősíted magad akkor nem. Mért vagy ilyen, nincs mitől félned :)) Ha csendes vagy az még aranyos is lehet.. Csak az önbecsülésedre kéne picit dolgoznod és minden rendben lesz :)) !!


Ha csúnya vagy, akkor legyenek belső értékeid_

hidd el többet ér!!

Légy ápolt, adj magadra ( joó ruhák, kellemes parfüm.. )


:D:D

2013. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es: Azért szerintem van mitől félnie.Hidd el, vannak olyan ribik, akik még az átlagos srácokat is olyan csúnyán lekoptatják, hogy hajajj.

Te nem kaptál még visszautasítást valakitől? Biztos neked is lejjebb ment az ünbecsülésed.Namost mivel ő még ronda is, ezért lehet, hogy jópár durvább elutasítást át kell vészelnie, mire valaki egyáltalán szóba is áll vele.

2013. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!