Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerinteek egy alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerinteek egy alacsony, ilyen 50-55kg körüli fiúnak volt valaha is barátnője?

Figyelt kérdés
Az összes lány ismerősöm és én isrondának tartjuk őket és szerinem az ilyen nyomiknak sosem lesz barátnője, nincs az a lány, akinek bejönne egy ilyen kis törpe, de gondoltam kikérdezem mások véleményét is.

2013. febr. 10. 18:56
 1/9 anonim válasza:
80%
Szeritem attol mert alacsony attol meg lehet baratnoje....Habar sajnos a MAI vilagban csakis a kulsot ezik....
2013. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

A barátom alacsony, és kb. két éve sikerült kicsit felhizlalnia magát, azelőtt ő is 50 kg körül mozgott... Volt akkoriban is barátnője.


Arról pedig, hogy az ilyen srácok vagy az ostoba, felszínes libák a nyomik, vitatkozhatnánk. Annyi eszetek sincs összesen mint egy pár papucsnak.

2013. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%

én azt mondom hoy a magasság az nem szégyen meg a súly se !!! am szerintem nem volt de majd lesz előbb vagy utóbb

..

2013. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Errefelé sok alacsony, "cuki", 50 akárhány kilósnak van barátnője, nem csak tizenévesen.
2013. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"-.- Azon se csodálkoznék, ha egy alacsony, magát rondának tartó fiú tette volna fel ezt a kérdést, végső elkeseredésében, hogy lejárassa, megbüntesse a lányokat.
2013. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Kb annyi esélyük van mint egy magas 100-130 kg körülinek. Semennyi.


Manapság kb. csak egy bizonyos sávban "győzhetsz"


Magasságra 175-185 között

Súlyra meg 60-80 között.

2013. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fake, ezt srác írta ki
2013. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
160/65 aztán mégis van csajom. Szedjétek össze magatokat, ne rinyáljatok
2013. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt tuti srác írta, hogy igazolja magát, ráérzek az ilyesmire.
2013. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!