Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogyha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha van egy normális lány aki nem közönséges és ad magara ráadásul nem is egy hisztéria de mindenkinek csak egy éjszakára kellene? Mi szerint válogatják a fiuk azt, hogy kivel járnának vagy csak összefeküdnének?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
külső versus értelem
2013. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Ha jól néz ki akkor csak dugnák.Van ilyen.

Kerüld ezeket a srácokat.

Különben is mindenki szép barátnőt akar

2013. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Viselkedés alapján, ha látsz egy olyan csajt, akit nem ismersz, de elég k*rvásan néz ki, akkor annyit mondasz hogy de megkúrnám 1x, nem pedig hogy elvenném..
2013. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Írtam is kérdésbe hogyha normális a lány akkor miért :) nyilván ha vki úgy adja magát akkor oké h ez a kép van róla de ha tényleg normális és kedves lány akkor nem értem h miért csak így tekintenek rá
2013. márc. 30. 12:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy hol ismerkedsz,nem veszed észre, de lehet olyan megnyilvánulás is részedről, amiből ezt szűrik le, ebből a kérdésből így nem lehet tudni, N
2013. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy normális és kedves lány vagy, de tuti nem ezt sugárzod magadról, hanem amit írtak a többiek is, lehet mégis van benned valami ribis. Még ha nem is szándékosan.

Vagy pedig hiányzik valami a személyiségedből. Tehát lehet, hogy alapvetően többet is akarnának, de aztán rájönnek, hogy hmm nem is vagy olyan jó fej, nem jól veszed a vicceket, túl csendes vagy...stb, de azért persze külsőre bejössz nekik és a szex még jöhetne.

Vagy diszkóban ismerkedsz, ahol kb mindenki csak szexet akar.

Most hirtelen ezek ugrottak be, mint lehetséges ok.

21L

2013. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert csak a lány hiszi magáról, h normális.
2013. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Aladárkiss ***** válasza:
Sajnos, a mai világban elsősorban a külső számít. Valószínűsítem, hogy az öltözködési stílusod kicsit ribisnek tűnik. Nem direkt csak, épp olyan ruha tetszik, amit a tipikus ribik hordanak és ha ez van rajtad akkor skatulya. Van pink színű pólóm, mikor azt felveszem hominak tartanak pedig nem vagyok az. Kapise ?
2013. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
első szűrő a külső utána a szeméyliség aki szép meg jó a személyisége azt hosszú távra is szívesen alkalmazzuk ...aki picit csúnyább max 1 északa ... de most én se azért keresek párkapcsolatot h szerelmes legyek inkább az ösztönök hajtanak felelőség nélkül ..
2013. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mh, te lennél most ez a lány? Végül is nem lényeges. Ez is megint olyan hülye kérdés, minta legalábbis precíz komplex egyenletekkel lelehetne vezetni, hogy "nahaa aha igen,igen na most ő ezt ezért csinálta, kikalkuláltam ennél meg ennél a fiúnál van esélyed."


Mondjuk eszedbe se jut, hogy például mr.akárkit tökéletesen hidegen hagyja a csaj egyénisége? Mert mondjuk ő csak szexelni akar. Más részt akár lehet hogy, ő meg nem találja okosnak, vagy normálisnak. És nem akar kapcsolatot , és stb. De lehet a lány csinál rosszul valamit. Plusz az hogy ő normálisnak, okosnak gondolja magát, még nem kell hogy másnak is normális stb legyen.


Persze ezek pozitívumok, csak épp nem biztos hogy bárkit is érdekel. Meg mondom a lány viselkedése is sokat számít és a kinézete is. Ahogy már írták, lehet ő mást gondol magáról de ez nem garantál semmit.


Vagy csak egy áll szent ribi aki igazából ugyan olyan mint a többi csak játssza az eszét.

2013. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!