Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A suliban van egy lány(15)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban van egy lány(15) aki nagyon bejön sőt inkább szerelmes vagyok belé! Hogyan menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Szünetekben szoktam őt látni a folyosón ma volt egy kisebb szemezés (nem tudom hogy lenne barátja) Szóval hogy menjek oda hozzá, mit mondjak neki?

(Várjak valentín-napig akkor nyitottabb lenne?)

(Ha a lányok általában akkor nyitottabbak az ismerkedésre!?)


16/F


2009. jan. 15. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és nagyon bejön a lány akkor egyszerűen mennyél oda hozzá és kezdjél el vele beszélgetni.Dicsérd meg,hogy milyen jól néz ki meg,hogy jó az illata.Ne legyél rámenős,mert az nem mindig jó.Aztán ha úgy érzed kérdezd meg tőle mit csinál suli után.Mennyetek el valahova pl: sétálni, vagy valahol igyatok egy forró teát.Ha ezen is túlvagytok akkor már megkérdezheted tőle,hogy mit szólna ahoz ha járnátok.Úgy is kiderűl,hogy van-e párja vagy sem.Sok sikert!
2009. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen mennyek oda mit fog hinni?
2009. jan. 15. 14:10
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk reggel látom hogy nincsenek sokan az osztályában be menjek? és mit mondjak neki?
2009. jan. 15. 14:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze mennyél oda.Nyugodtan beszélgethetsz vele úgy is észreveszed,hogy örül-e neki,hogy beszélgetsz vele vagy sem.Az a lényeg,hogy ne izgulj!Ha bemész az osztályba ahol van ott is elmondhatod,hogy jól néz ki.Elmondhatod neki azt is,hogy régóta figyeled és kedvesnek,aranyosnak tartod és szeretnéd elhívni valahová.Az is jó ha úgy kérdezed meg,hogy ő hova akar menni.Legyél bátor és tényleg nem szabad izgulni.Írhatsz privátba is,mert kiváncsi vagyok,hogy ment a beszélgetés a lánnyal!
2009. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen (főleg a 2. válaszolónak hogy ez nem jutott az eszembe!!! :S :S :) (régóta figyellek és szeretnélek megismerni) 1000 Thx holnap megpróbálom

(most is csak ő jár a fejemben) kösz kösz kösz!

2009. jan. 15. 14:48
 6/14 anonim válasza:

Szija,


én csak annyit fűznék hozz az előttem szóló mondataihoz, hogy ha a lány elutasít, de nem mondja meg az okát, az egyszerűen lehet azért is mert... a szülei elég szigorúak. Én is így vagyok vele,tehát...^^


Sok szerencsét, majd mesélj!:)

2009. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy az ő osztályában nincs ismeretségem theát nem tudok róla semmit még a nevét sem, sem azt hogy hol lakik.

Na majd holnap korán bemegyek a suliba és megpróbálok vele beszélgetni (az alapján amit a 3. válaszól írt megint csak köszi)

úgy láttam rajta hogy egy kicsit félénk (én is az vok) a szemezés alapján

2009. jan. 15. 17:27
 8/14 A kérdező kommentje:

bas*zus ez nehezebb lesz mint a matek TZ xD

de ha rá gondolok :$

még jöhetnek a válaszok!!!!!!

2009. jan. 15. 17:30
 9/14 A kérdező kommentje:
De ha oda megyek mit mondjak neki????
2009. jan. 15. 20:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2009. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!