Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Veled nem csak szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Veled nem csak szexelni akarok, te más vagy". Ez kamu szöveg lehet?

Figyelt kérdés
Sokszor randiztunk már, de soha sem próbálkozott be nálam megcsókolni is alig mert. Egyszer DVD-t is néztünk kettesben nála, akkor sem mászott volna rám, semmi sem történt. De közben meg tudom hogy nem okoz neki gondot az hogy lefektessen csajokat, mert már voltak neki szexről szóló kapcsolatai. Engem akkor másként kezelhet? Vagy mit gondoltok erről?
2013. márc. 31. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, az jó jel, ha lassabban közeledik. Talán tartós kapcsolatot akar.
2013. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet h benned az igazit látja,és nem akarja azzal elrontani h nyomul,és nem akarja h azt hidd h nyomul!
2013. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, más nővel le se feküdne csak veled. Fúj a többi ocsmány nő.... Olyan kamu szöveg, hogy az csak na. Bolond vagy, ha elhiszed neki.
2013. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:

"Veled nem csak szexelni akarok, te más vagy" óóó igen :)

Hát ezt sokan csak úgy elsuhintják....

De! Reméljük szerencséd lesz ezzel a fiúval.

2013. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én azt a mondatot ha mondom akkor őszintén mondom, de a lányok általában szerintem ironikusan értelmezik.
2013. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a szokásos mézesmadzag, ne nyeld be:D
2013. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj én is mondtam már ilyet lányoknak... Hányszor is? Hm.. nem volt egy az biztosXD
2013. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. :)
2013. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a szövegen hanem az emberen múlik, hogy kamu-e vagy sem. Szerintem simán gondolhatja ezt komolyan, főleg ha a tetteiben is megmutatkozik.
2013. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 RaZeR1912 ***** válasza:
Már az a "Veled" szó is megmondja neked hogy kamu az egész hiszen akkor már nem 1 emberrel tette meg ezt veled se kivételezne
2013. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!