Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nehéz nekem a csajozás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nehéz nekem a csajozás, mert ronda vagyok vagy pedig az a gond inkább, hogy önbizalomhiányos, nyugodt, udvarias típus vagyok jellemre és kicsit félénk is meg gátlásos?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 19:51
 1/5 ASOT ***** válasza:
Hát lehet h így mind együtt, de lehet hogy nem sajna nem ismerünk szóval bármi is lehet a probléma...
2013. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rondaság hamarabb kizáró ok. Tudom, hiszen olyan ronda vagyok, hogy még sosem volt senkim.
2013. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj,ha ronda vagy de legyél ápolt.A világ tele van nem ronda,de gátlásos csajokkal,akiknek nagyon jól esik,ha valaki észreveszi őket.
2013. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem baj,ha ronda vagy de legyél ápolt.A világ tele van nem ronda,de gátlásos csajokkal,akiknek nagyon jól esik,ha valaki észreveszi őket."


Én észreveszem őket, de nekik is csak haverként vagyok jó max.!...:(

22/F szintén visszahúzódó, udvarias típusból...

2013. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az, ha udvarias vagy, nem hátrány, sőt :) Azok a fiúk azonban akik félénkek vagy kicsit félszegek, viszont általában nehezen találnak barátnőt. A "rondaságra" pedig csak annyit, hogy a szépség relatív, én láttam már sokak szerint ronda, DE magabiztos pasi körül tömegével legyeskedni a csajokat, úgyhogy a külső nem minden :) 19/L
2013. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!