Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mondanátok igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondanátok igent internetes randi hívásra ha látásból ismeritek a pasit, de tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Azért neten keresztül, mert szinte sehol sem futtok össze.
2013. márc. 31. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor honnan tudod h tetszel neki? am lehet h igen, ha tényleg tetszik... bár azt nem értem, képekről ismer vagy már 1x találkoztatok legalább?
2013. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néhányszor összefutottunk suliban. A jelekből gondolom, hogy tetszem neki.
2013. márc. 31. 23:53
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor sztem próbáld meg, de ha nem beszéltetek még, akkor ne rögtön hívd el, hanem előtte puhítsd (ez ronda kifejezés) de enged, hogy kicsit megismerjen és érdeklődni kezdjen irántad. a lényeg, hogy ne menőzz azzal h hetente hányszor jársz kondiba meg ilyenek, hanem nyitott érdekes társalgás legyen. ne tűnjön úgy, mintha csak magadat fényeznéd (ami, valljuk be, igazából történik :D)

ja és legyél magabiztos, de az szerintem nagyjából meg van, ha már a jeleket biztosra vetted, akkor az önbecsüléssel nem lehet gond, hajrá ;)

2013. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!