Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Nem szeretnélek megfertőzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem szeretnélek megfertőzni mert beteg vagyok". Ez lekoptatós szöveg?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy randizni fogunk, de írt egy sms-t az előbb hogy "Nagyon beteg vagyok, inkább ne találkozzunk, nem akarom hogy elkapd tőlem". Én ezt akkor mondanám ha le akarok koptatni valakit.
2013. ápr. 1. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tényleg beteg és vigyáz rád..

Miért kell ezt túlkomplikálni?

2013. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mondjuk ez azt jelenti, hogy tényleg beteg és tényleg nem akarja hogy elkapd tőle.. Talán nem szívesen találkozik másokkal ha betegen kínlódik otthon..
2013. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha már ismered annyira erre talán az lenne a legjobb lépés hogy veszel csokit meg gyümölcsét és elmész hozzá..
2013. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem ismerem annyira. Csak ezt már 2. alkalommal csinálja...


Én vagyok a lány.

2013. ápr. 1. 16:47
 5/11 anonim ***** válasza:
4-Igen, ejteni akar.
2013. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha legközelebb talalkoztok, kérdezd meg h mi volt ez.. amúgy ha beteg, akkor nem az lesz az első neki h veled talalkozzon..
2013. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

50 50%

de szerintem koptatni akar://

viszont én magamból indultam ki mert nem egyszer csináltam már ezt....


15F

2013. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én ezen most eléggé megsértődtem. Visszaírtam neki hogy "Rendben ahogy érzed" mire visszaírt hogy "Ne aggódj ha jobban leszek bepótoljuk a randit mert már szeretnék veled találkozni ♥" De nagyon felhúzott most ezzel...Csak annyit írtam vissza hogy "Jól van".


Csak közben meg szeretném őt nagyon...És most lehet azt hiszi besértődtem (amúgy igen besértődtem tényleg) de azért annyira nem hogy ne találkozzak vele megint :D :(

Elszúrtam nagyon?

2013. ápr. 1. 17:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy szakítani akar. Én két héttel ezelött voltam nagyon beteg. Csak telefonon beszéltem a kedvesemmel, pont e miatt, hogy ne fertőzzem meg.

Nem húzta fel magát. De valóban beteg is voltam. Ha Ő is beteg akkor csak vigyázz rád! Ha nem, akkor majd kiderűl, egyenlőre ne kombinálj feleslegesen, és ne láss komoran!

2013. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak az hogy ez már a 2. alkalom volt...Ezt már írta nekem egy pár hete, és másnap meg elment a haverjaival iszogatni. Hozzám beteg, de a haverjaihoz nem. Mondjuk azt írta hogy "Nem akarom hogy a csókom fertőző legyen" . Na mindegy, remélem azért nem sértődött be mert b*nkón írtam vissza :(
2013. ápr. 1. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!