Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbocsátható? Visszafogadjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható? Visszafogadjam?

Figyelt kérdés

A barátom 29, én 21.

Közel egy éve jártunk együtt, amikor szakítottunk, mert nem érezte magát elég "felkészültnek" egy komoly kapcsolatra.

Most két hónap elteltével vissza szeretne jönni hozzám, de én már kezdtem túllenni az egészen, és most összezavarodtam...

békülnétek?


2013. ápr. 1. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne fogadd vissza.
2013. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd, még csak 21 vagy, ő meg már 29. tényleg illetek egymáshoz?
2013. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen okból jön vissza...Ha volt egy ember utánad miután ti szakítottatok és az most elhagyta az és hozzád jön vissza akkor én elküldeném az anyjába.
2013. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3! egyet értek,

ennek az egésznek volt oka N

2013. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem volt senkije utánam, és tény hogy mindig is élvezte ha csajok veszik körbe, de soha nem csalt meg, mindig tartotta a távolságot a többi lánnyal.

Én szerettem, vagy szeretem én magam sem tudom...

2013. ápr. 1. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:

két hónapig biztos volt alkalmi kapcsolata 29 évesen, főleg ha van rá lehetősége.


Megcsalásnak nem minősült volna, mert nem vagytok együtt.


Mivel 100%-ig biztos vagyok, hogy a 2 hónap alatt volt akivel lefeküdt, így mondom hogy ne fogadd vissza.


Én se hagynék ki senkit, ha lenne rá alkalmam, ha 2 hónapja szétmennék a barátnőmmel :D (volt is ilyen már csak nem 2 hónapra, hanem 2 hétre rá)


u.i.: legtöbbször a szakítás oka a férfiaknál pont az, hogy nem felkészült egy komoly kapcsolatra => vagyis nyitott az alkalmi kapcsolatokra. Magyarra fordítva, valószínűleg pont ezért hagyott ott 2 hónapra. (bár mentségére szóljon, hogy nem megycsalt, hanem dobott, így már kicsit "jobb fej" veled nézve)

2013. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

akkor szerintetek kiélte magát ez alatt a 2 hónap alatt?

így azért sokkal közelebb áll a nemleges válasz a döntésemhez...

köszi :)

2013. ápr. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!