Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs autója, nem keres túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs autója, nem keres túl jól, nem jóképű és mindene a foci. Mégis szeretem. Gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Engem azzal fogott meg hogy kedves volt velem, figyelmes, türelmes. Jól érzem magam vele. De nincs autója, buszoznunk kell + sétálni. Nem keres valami jól, mondjuk meghív néha erre-arra. A fociedzései elveszik a napjai nagy részét, de csak hobbi ez neki. És még csak nem is jóképű. De mégis bele szerettem. A környezetem meg megszólt érte hogy mit eszek rajta. De szeretem.
2013. ápr. 2. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot Nektek:D
2013. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt “felejtetted“ ki hogy sportos, izmos és 30 centis p*cse van...
2013. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés? Nem, nem vagy gáz. Az ember nem autóba, vagy pénzbe szeret bele.
2013. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

El tudod képzelni vele a jövőd?

Ha igen, akkor tojd le nagy ívben mit mondanak mások.

2013. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

az a gáz, hogy ennyire foglalkozol mások véleményével nem kéne.

Egyébként meg örülj neki, hogy nem minden csaj őt akarná mert akkor sokkal nehezebb dolgod lenne. :D

Ja és sok boldogságot! :D

2013. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na igen a testével nincs baj, meg a személyiségével. Imádom a humorát meg hogy egy bújós kis maci *_*
2013. ápr. 2. 14:42
 7/11 carolinne ***** válasza:
Szörnyen gáz vagy. Hogy tudsz így élni??? hülye :D
2013. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy gáz, mert ilyen sz.rt kérdezel.
2013. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na ugye hogy van ok. Sportos alkat, nagy frock. Enélkül mehetne a humorával a III.Haverhadtest 3.segédtrombitás helyettesnek.
2013. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen nagyon gáz vagy hogy nem csak a pénzre buksz. Istenem... Inkább dobd aztán menj valami bunkóhoz aki nem becsül meg mert nem jobbat érdemel nálad... Nem bunkóságból mondom de ez szánalmas, hogy a nők nyavalyognak, hogy nincs normális pasijuk aztán ha valaki jön és megbecsülné őket meg gáznak tartják mert nem BMW-vel közlekedik...
2013. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!