Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok 99%-ának nem vagyok elég jó külsőre, ilyen sok lánynak lenne fontos, hogy magas, jóképű, izmos fiúja legyen az alacsony, vékony aranyos típus helyett?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj egy könyvet arról, hogy milyen érzés volt találkozni a Földön élő nők 99%-ával.
2013. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha már összejönnék valakivel akkor egy olyan férfivel tenném aki mellett igazán nőnek érezhetem magam, nem pedig egy kisfiús, vékony aranyos típusúval... De ez csak az én véleményem.
2013. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
téged teljesítményben fizetnek azért, hogy ezeket a kérdéseket naponta vagy ötször kiírd?
2013. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Örülhetsz annak az 1%-nak is :D Az eddigi tapasztalataim alapján én a nők 100%-nál esek ki a külsőm miatt.
2013. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

attól függ, hogy nézel ki, majd a személyiséged milyen... Mert a külső igenis elsőként számít.

L

2013. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
A nők 1%-a még mindig legalább 30-40 millió nőt jelent a Földön. Ne légy telhetetlen. :D
2013. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

kéne egy külön kategóriát létrehozni a sanyarú sorsú, alacsony, vékony, aranyos fiúknak, mert már kb. minden 2-3. kérdés erről szól itt. és mindegyiknél jónéhányan elmagyarázzák nektek, hogy létezik olyan is, akinek az ilyen típus jön be, de vagyunk olyanok is, akiknek bevallottan számít a külső, és az, hogy férfias barátunk legyen, mert ő a vonzó a szemünkben.

a másik pedig az, hogy nyilván, 179 cm vagyok, nem az alacsony kisfiú fog tetszeni.

2013. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Kedves kérdező egyet tudok neked tanácsolni. Tanulj! Dolgozz! Aki az utadba áll a karrier terén gázold el! Érj el magas társadalmi pozíciót.

Én ezt teszem, és megfogadtam, hogyha nő kerül rangban alám, az egy fél pillanatra sem fogja azt gondolni, hogy én aranyos, vagy kedves lennék.

2013. márc. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem az izmos fontos, mert elég kevés az önbizalmam és attóm félek hogy nem fog elbírni, nem ülhetek majd az ölébe és egyéb ilyen apróságok. :)
2014. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

te talán szóba állsz az alacsony, vékony, kismellű, csúnyább lányokkal, kedves kérdező?


hát persze, hogy nem. akkor miért várod el az ellenkezőjét a lányoktól?

2014. okt. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!