Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az hogy a megismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a megismert lányok csak barátot látnak bennem?

Figyelt kérdés

eddig számtalan lánnyal ismerkedtem meg és az összes azt mondta hogy nem akarnak semmi olyat csak barátkozást? és ez nem terelős szöveg mert hívnak is helyekre meg ha én hívom egyből jön/jönnek

és mindig azt kapom hogy aranyos és kedves srác vagyok

18/F



2013. ápr. 3. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól.
2013. ápr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez a baj... hogy "aranyos kedves srácot" látnak benned... és kész... egy plüssmacko vagy semmi több, mert csak ennyit látnak és nem látják a FÉRFIT.
2013. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
meg mert nem nézel ki elég jól nekik ugyanis biztos megvan a mérce amit nem ütsz meg náluk én is így szoktam azokkal a srácokkal akik barátok
2013. ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hyatt ***** válasza:

"Aranyos és kedves srác" = "lépj már valamit te marha! Akarsz engem? Akkor szerezz meg!"


A hülye drámai vallomásokat felejtsd el, keress egy jó pillanatot és kapj le! A többit majd ott eldöntöm.

2013. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ivilicious ***** válasza:
én megtanultam,h a barát-zónás srácok a legrendesebbek,és azokat kell választani,nem a taplókat :)
2013. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!