Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza sohasem egy lány sem társkeresőn, (mit változtassak)?

Figyelt kérdés

egyik társkeresőn már majdnem 10 lánynak küldtem üzenetet, egyesével, mindig megvártam, mire online jöttek, és nem írtak vissza... gondolom azért mert nem vagyok elég jó nekik, szerintem nem vagyok se bűnronda, meg nem ctr-c ctr-v üzeneteket küldök nekik, meg nem is olyan tartalmúakat, h szia cica van gazdád?/olyan kedvesnek tűnsz a képeken.../én aztán tudnék veled mit kezdeni és társaik, inkább azt nézem meg, h mit ír az adatlapján az adott leányzó, miket csinál szabadidejében, és azt írom bele, h én is ilyesmit csinálok (ha nekem is hobbim, de elég sok sokoldalú vagyok xd), tök jó lenne, ha beszélgetnénk vagy vmi


privátban küldök linket a társkeresős profilomhoz, és pls adjatok tanácsot, ha tudtok, mit kéne változtatnom/mit kéne csinálnom


előre is köszi, 19f


jah, és komoly kapcsolatot keresnék, szóval ne ilyen tanácsot adjatok, h menj el discoba, írj rá 20lányra 1nap :D


2013. márc. 16. 14:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

jah igen, az kimaradt,

hogyha kértek linket, privátban küldök

2013. márc. 16. 14:49
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem nézel ki jól vagy látszik, h luuzer vagy és nincs pénzed.

A másik meg (és ez tuti) ezek mellé balf*sz is vagy.

2013. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert a csajok manapság sajna felszínesek. Ez van. Nehéz normális lányt találni. Sokan csak szórakozásból vannak fent társkeresőn, és szarnak visszaírni. Az ilyeneket kell majd jól megszívatni, hogy beregisztrálsz egy jókép pasi fotójával, beszélgetsz vele neten, aztán a személyes találkozóra nem mész el:)
2013. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
oké, ezeket én is vágom :) na és mit változtassak? :P
2013. márc. 16. 14:55
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha írsz, szívesen adok tanácsot. 37N


(Mutass pl. mintát, hogy milyen leveleket küldesz.)

2013. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát, Zolikám...
2013. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Társkereső már csak ilyen. Ott tényleg csak a 20 levél/nap működik, mivel igen erős konkurenciád van szinte minden csajnál. Arról nem is beszélve hogy a többség csak unalomból van regisztrálva. így egy nem válaszlásnak millió +1 oka lehet.
2013. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem is gondoltam, hogy sokan csak poénból vannak fent, de valószínűleg igazatok van :(
2013. márc. 16. 15:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerűen nem tetszettél nekik,vagy nagyon nyomulsz...
2013. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól. Társkeresőn a lányok 90%-a csak a 10/10-es álompasiknak ír vissza. A maradék a 9/10-eseknek is.
2013. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!