Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az, hogy a lányok vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy a lányok vissza sem írnak társkeresőn?

Figyelt kérdés
Van fenn fényképem, nem vagyok csúnya, hogy élből el kéne küldeni, legalább egy esélyt megérdemélnék, hogy megmutassam, milyen vagyok. Elmegy az embernek a kedve is az egésztől. Mi alapján döntik el a lányok, hogy "megtisztelnek" valakit a válaszukkal? 21/F
2013. márc. 26. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Társkereső előnye és hátránya egyben, hogy "van miből válogatni" (elnézést, nem tudtam szebben megfogalmazni). Így a fénykép, az adatlap és a kapott levél alapján csak annak írnak vissza, aki "tökéletesnek tűnik".

Én is társkeresőztem anno, én sem válaszoltam mindenkinek, ennek oka az is volt, hogy egy nap kaptam vagy 20-25 levelet (pedig nem is vagyok az a tipikus szép lány). Ott találtam meg egyébként a páromat, de a megfogalmazás így pontos, én találtam rá, nem ő pedig ő rám :)


25N

2013. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez alatt azt érted, hogy te írtál rá akkor a mostani párodra?


Egyébként értem én, hogy van miből válogatni, de mégis elkeserítő. Ha én ezt tapasztalom, miben reménykedjen egy olyan fiú, aki mondjuk csúnyának érzi magát, túlsúlyos, stb..., és azért van fent társkeresőn, mert tudja, máshol nem lenne esélye párt találni. Neki akkor sose legyen kapcsolata?

2013. márc. 26. 11:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem vissza szoktak írni, legalábbis 10-ből 1-2. Mondjuk nekem nincsen fenn képem, mert rettenetesen ronda vagyok.
2013. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
azért nem szoktak, mert a pasik mindenkire ráírnak. ebből adódóan sok levelet kapnak a lányok. mindre visszaírni pedig képtelenség...
2013. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Társkeresőn a lányoknak nagyon nagy a választék, de nem csak ez a gond. Egyes férfiak minősíthetetlenül durván reagálnak az elutasításra - így a lányok ma már inkább nem írnak senkinek, aki nem a befutó.
2013. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3-as, elárulod hogy miket írsz nekik, hogy hajlandók visszírni rád? Én nem írok nekik regényeket, hogy ne untassam őket, se semleges témát (pl nem írom azt hogy lenne kedved ismerkedni?), hanem általában valami kérdést azzal kapcsolatban, amit az adatlapjukon látok. Mondjuk látom hogy egyetemista, megkérdezem, hogy mit tanul. Aztán ebből alakulhat egy beszélgetés.
2013. márc. 26. 11:24
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg h ne látszódjon h sablon az egész. ha hosszú is látszik rajta sokszor, hogy csak CTRL+C CTRL+V. ezekre már alapból nem szoktam visszaírni, nem tudom a többi lány hogy van ezzel. de mondjuk az adatlapodra viszont hosszabb bemutatkozást írj!!!


20/L

2013. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn egy lány rengeteg levelet kap. Én szórakozásból regisztráltam, nem tettem fel képet, egy-két adatot adtam csak meg, amit muszáj. Ennek ellenére rengetegen írtak, csak lestem.

De a legtöbb ilyen "Szia, van kedved ismerkedni?" jellegű volt. Most erre mit írjak? Nyilvánvaló, hogy szépen végigkattintgatja az illető a lányokat és mindenkinek elküldi ezt.

Mondjuk ha valaki egy tényleg személyre szabott, értelmes levelet ír, arra nyilván válaszol az ember. De az egysoros, "tetszik a képed", "szívesen megismernélek" és hasonló tartalmú leveleket felesleges is elküldeni :)

2013. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
tömöre szar a dumád ...
2013. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Barátom is fent volt társkeresőn, nem csúnya pasi,és nem írtak neki!

Attól,hogy te nem tartod magad csúnyának,attól lehet,hogy a csajok akiknek írsz,annak tartanak,vagy nagyon sok levelet kapnak,és nincs idejük válaszolni,vagy egyszerűen szar a dumád!

Én is voltam fent,elég sokáig,kaptam egy csomó levelet,viszont elolvastam,nem válaszoltam olyanra amire nem volt kedvem!De 70%-ára válaszoltam

2013. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!