Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő alatt sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt sikerült elfelejteni valakit/valakiket? Igaz, hogy a fiúk nehezebben felejtenek?

Figyelt kérdés
Írd azt is, hogy hány éves vagy és fiú vagy lány. :)
2013. ápr. 3. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Két és fél éve szakítottunk barátnőmmel, azóta is hiányzik...20 F
2013. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem is extrém eset ez, igaz, hogy én már a 4. évnél tartok... XD de amikor két és fél volt, azt hittem, hogy soknak számít.
2013. ápr. 3. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
A pasik akkor felejtenek nehezebben, ha az adott nő mély nyomott hagyott bennük.
2013. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, nem nemtől függ a felejtés. ha valakit igazán szerettél, akkor nehezebb elfelejteni, legyél akár fiú, akár lány.


Nekem "rendellenesen" sokáig tartott, úgy kb. másfél évig. Előtte 2,5 évet jártunk. Igazából csak akkor tudtam őt végelegesen kizárni a szívemből, amikor megtudtam, hogy megnősült. Addig iszonyat nehéz volt. Sok barátom már le is szólt emiatt. :(


25/n

2013. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm.

Szerintem ezért amúgy senkit se kéne leszólni...a szerelem még a józan ész szabályait is áthágja, szóval ebből nem igazán lehet ítélkezni.

2013. ápr. 3. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez így van. De manapság minden úgy felgyorsult. Sok ember az 5-6 éves kapcsolata után 3 hónap alatt elveszi az első idiótát, aki szembe jön vele az utcán.


Viszont az önsajnáltatásba való temetkezés sem jó. Be kell látni, hogy vége, és menni kell tovább. Ha az ember el akarja érni, meg akarja csinálni, akkor sikerülni fog neki.

2013. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!