Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyre nehezebben viselem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre nehezebben viselem az elutasításokat. Volt valaki így? Hogy lehet ezen túllendülni?

Figyelt kérdés

Hozzátenném,nagyon lelkis emberke vagyok,amit tudom,hogy nem jó,de mindig ilyen voltam,nem hinném,hogy most, a 25-höz közel fogok már megváltozni. Ismerkedek társkeresőkön, az életben,de valahogy mindig úgy alakul,hogy én lelkes vagyok,beleélem magam (tudom,nem kéne,de nem megy)és pofára is esek!

Ma kaptam egy újabb pofont az élettől,mert újra visszautasított egy olyan ember,akit nagyon közel engedtem magamhoz. Külsőre semmi baj nincs velem,ezt borítékolhatom,de valami mégsem jó,mert akit én szeretnék magam mellé,annak én nem kellek az utóbbi időben. Ez lehangol és az amúgy sem nagy önbizalmamat mégjobban csorbítja. Nem vagyok nyomulós,és nem vagyok egy negatív ember sem,de ma nagyon padlóra tett ez az egész. Talán nem is kéne ismerkednem,vagy nem is tudom!

Voltatok már így? Hogy lendültetek túl ezen a fos állapoton?

24N


2013. febr. 18. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Add fel egy kicsit, foglalkozz csak magaddal, aztán mikor már úgy érzed, élsz, eljön, akire vágysz! :)

21/F

2013. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt mondod?
2013. febr. 18. 12:33
 3/18 anonim ***** válasza:
Mindig a külsővel van a baj, főleg társkeresőn.
2013. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

12:34!

Ezt hogy érted?

2013. febr. 18. 12:35
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt te stresszeled túl.Ne feledd, hogy hatalmas előnyöd van.Te vagy a csaj, így mindig is lesz valaki.Olyan nincs, hogy valaki nem fog nyomulni rád, vagy nem szeretne kapcsolatot kialakítani veled.

Az, hogy néha kap az ember egy két pofára esést..Az ezzel jár.

Tudod.."Az első pofon a legnagyobb, a többit lassan megszokod"

Ahogy az első írta, szerintem is próbálj meg egy kicsit magadra figyelni, magaddal foglalkozni, barátnőiddel lenni, és elhiheted, hogy lesznek kérőid bőven.

2013. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Küldj nekem egy képet! Egyidősek vagyunk amúgy!
2013. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így hogy csak a pofonokat kaptam. Sosem találtam meg számomra azt a párt akivel el lehetnénk. Már nagyon régóta nincs barátnőm sajnos legutóbb 17 éves koromban volta kapcsolatban, ami hosszú távon működött volna csak ugye egy irigy haverom akit már nagyon nem tekintek havernak simán bekavart a csajnál és elvette a barátnőmet.

Persze a dolgon hamar túltettem magam érdekes módon de azóta egy barátnőt sem találok magamnak akivel igazán el lehetnék. A legutóbbi lány akivel ismerkedtem nagyon közel kerültünk egymáshoz 33 hétig jártunk is ha ezt annak lehet mondani, de amilyen könnyen jött, olyan könnyen is ment el, csak pótló voltam neki igazából, és ez padlóra is küldött, tehát ezt nem is számítom kapcsolatnak igaz hogy ez már fél éve volt, de így lassan 21 évesen én sem találom meg a párom.

Persze én már sokszor agyaltam ezen igaz hogy külsőre nem vagyok egy álompasi, de belsőleg mindenki azt mondja hogy simán lehetne akár egy bombázó barátnőm is, mert komoly vagyok, néha vicces is, és szeretek ökörködni, meg mindig segítek mindenkinek amiben csak lehetséges. Ezzel én is így vagyok mint te.

Én is most úgy vagyok vele hogy egyenlőre felfüggesztettem a társkeresést, mert rájöttem hogy a jövőmre is kell koncentrálnom, mert sajnos hamarosan munkanélküli leszek, mert lejár a határozott idejű szerződésem és nem tudják meghosszabbítani mert a hely ahol dolgozok nagy sz@rban is van, tehát mindenképp repülök.

Én úgy vagyok vele hogy egyenlőre pihentetem a dolgot aztán utána újra megpróbálom amikor már összeszedtem magam, meg sok más dolog miatt is.

Lehet neked is ez kellene tenned.

20/f

2013. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát abban is van valami hogy túlstresszelem és persze van pár pasi,aki szeretne megismerni,de sajnos rendre azok,akik nekem nem az eseteim!
2013. febr. 18. 12:40
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg ilyen elutasítást kaptam már a pasiktól.Nem szabad agyalni rajta,mindíg csak is a jövőre kell koncentrállni,és tovább lendülni.Én amikor szakítások után voltam,mindíg elkezdtem megszépíteni magam.Elmentem fodrászhoz,vettem magamnak valami dögös cuccot,és elhívtam a barátnőimet moziba,vagy valami szórakozóhelyre.A tánc sokat segített nekem annak idején,mert akkor éreztem,hogy felszabadúlt vagyok és általában meg is ismerkedtem egy-egy pasival ilyen bulizások alkalmával.Én is a neten kerestem pasit magamnak,nehéz ott jót kifogni,mert sok csak unaloműzés miatt regisztráll oda,tisztelet a kivételeknek,de én ezt tapasztaltam.36N.Szóval fel a fejjel,mindíg fel kell állni.Tudod ami nem öl meg az megerősít.Minden egyes elutasításnál erősebb és tapasztaltabb leszel.Ezt az utat mindenkinek ki kell járnia,hogy rátaáljon arra aki a neki való.
2013. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nekem jelen pillanatban munkám sincs,hogy valami elterelje a figyelmem. Gőzerővel keresem a munkát,de ugye ez sem könnyű. Talán ez még rátesz egy lapáttal mindenre!
2013. febr. 18. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!