Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókot nem ad, de szorosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókot nem ad, de szorosan magához ölel. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem csókolt még meg, de több alkalommal is csak úgy odajött és megölelgetett. Odalépett és szorosan, magához szorított engem. Már szinte soknak is tartottam az időt ahogy ölelkezünk. Ez mit jelent? Szeret?
2013. ápr. 3. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

aha, a jó öreg szájszag..:D


de még az is megeshet, hogy nem mer.:) nézz hosszan, mélyen a szemébe, esetleg a nagyölelések közt puszild meg a nyakát. egyszer csak lekap...

2013. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na én megpróbálok még értelmesen válaszolni. :)

Ha az elején vagytok a kapcsolatnak valószínűleg nem felizgúl attól hogy megcsókol és kellemetlen lehet abban az állapotban. Meg a férfiak csak szex közben szeretnek igazán csókolózni.

2013. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

* nem kell oda a nem azaz csak simán felizgul

áhhh nem megy ez este... léptem aludni :)

2013. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is igy voltam ezzel, holnap lesz 2 hete, hogy megismertem a barátom, vasárnap voltunk rnadin, de én paráztam, ezért megbeszéltük, hogy lassitunk... A randinkon azt vártam, hogy megcsókol, nagyon közel voltunk, összebújva, egymásra néztünk, pár cm volt köztünk...

Aztán megcsókolt.


Bár mondta, hogy nem kellett volna megtenni, mivel megbeszéltük, hogy lassitunk, de ő nem tudott ellenállni.


Beszélgess vele, lehet, h ő is attól tart, h korai...

2013. ápr. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fázik. Vagy tartozik a maffiának és élő pajzsnak használ téged. Bármi lehet, bármi...
2013. ápr. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!