Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszautasítottam egy bomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam egy bomba nőt aki felhívott magához hogy aludjak ott, erre teljesen kiakadt, normális ez?

Figyelt kérdés

Azt írta aludj nála szombaton és pedig közöltem vele, hogy NEM. Erre teljes kész lett és dühösen elkezdte, hogy bármelyik exének írt volna egy ilyen sms-t, az azonnal ott teremne, és bármelyik pasi akit ismer. Én erre is megmondtam neki, hogy én nem vagyok egyik sem közülük és én nem akarom. Teljesen kész lett xD

Miért gondolja ezt egy nő, hogy szexxel bárkit megkaphat?


2013. márc. 4. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
te meg miért nem kúreltad meg? bazz...
2013. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Na az éjjeli kamukérdések ideje is eljött... Pünkösdi királyság.
2013. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora KAMU :D :D :D (Kivéve ha bomba volt a nő testében)
2013. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Ez azért volt, mert ezek alapján egy nagyon magabiztos csajszi lehetett, aki mindenkit megkap, és nem utasították még vissza az életben. Magyarán jól belegázoltál az egójába, és romboltál az önbizalmán. Mindenki utálja a visszautasítást, ő meg pofára esett.

Nem lennék meglepve, ha még keresne téged, hogy bebizonyítsa, hogy jó nő. Vagy azon, ha felszedne valakit, csak hogy helyretegye a sérült egóját. :)

2013. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Pretty Ballerina ***** válasza:
Lehet, hogy kamu, de ilyen egyébként tényleg van. :D
2013. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,előfordulhat ha a férfi meleg vagy impotens
2013. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

a 4. válaszoló eltalálta, pontosan azért csináltam, hogy érezze, engem még ő sem kaphat meg;)

Teljesen kész van, tajtékzik a dühtől. Már a 10. sms-nél járunk és folyton oltom:)

Most halál besértődött:)

2013. márc. 4. 23:00
 8/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a csaj sem nagy szám, hogy képes ennyire a szívére venni, egy visszautasítást, de szerintem te még szánalmasabb vagy, hogy ebben komolyan örömödet leled... Nem kell, nem, oké. Tényleg van ilyen. De most miért is kell a gyakorikerdeseken arcoskodni, hogy márpedig te visszautasítottál egy bombanőt?


Egyébként pusztán naivitásból előbb gondolnék arra, hogy kicsi a farkad, gyorstüzelő vagy, kövér, ronda, vagy csak szimplán sz.r és ezért féltél belemenni, minthogy tényleg nem kell neked ez a lány.

Vagy esetleg még az, hogy a bombanő, nem annyira bombanő, csak eltúlzod a kérdést, hogy janigyerek legyél a szűz kockák előtt.

2013. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
így együtt az összes kövér ronda kicsi farkú gyorstüzelő. a jó nők ugyanis erre buknak ha nem tudnád ;)
2013. márc. 4. 23:07
 10/17 Pretty Ballerina ***** válasza:

Na, ezért nem szabad elszállni. :)

Most az a legfontosabb neki, hogy bizonyítson magának, és fogalma sincs, mennyire megalázkodik, mert túl egoista.

2013. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!