Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés
2 évig próbálkoztam társkereső oldalon,randiztam is kb. 10 sráccal a 2 év alatt, de egyikből sem lett semmi. Mindegyikkel volt valami gáz. 1 srác volt akivel talán alakult valami köztünk és hosszabb ideig találkozgattunk, de végül vele is úgy döntöttünk, hogy nem illünk össze. Most párkapcsolatban élek, de a barátomat nem társkereső oldalon ismertem meg, hanem közös ismerősön keresztül. Most nem is tudom, mit gondoljak a társkereső oldalakról. 23/L
2013. ápr. 4. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez idősebb, elvált, 6 gyerekes szülőknek lett kitalálva, mivel ők már nem járnak el bulizni, ismerkedni. Bár akad olyan.....

fiatalabbaknak egyáltalán nem ajánlatos, rontja a fiatal szociális életet

2013. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kellően körültekintő az ember akkor lehet haszna.
2013. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A legutóbbi barátnőmet egy ilyen oldalon ismertem meg. Egy éves kapcsolat lett a vége.. Nagy szerencse kell hozzá, meg persze rengeteg türelem. Szerintem.
2013. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 év alatt 10 srác nevetségesen kevés, ennyinek 1 hónap alatt kellene lennie. Szóval csak magad voltál olyan lassú tempójú és körülményes, ami miatt nem működött.

Gondolom nem is kezdeményeztél senkinél.

2013. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel én rettenetesen ronda vagyok, így csak társkeresőkön van esélyem, ott sem túl sok, de legalább valamennyi. Azontúl nem járok el bulizni, és igazából nincsenek haverjaim, barátaim, vagy bárki, akikkel ki lehetne mozdulni, szóval marad a net.
2013. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!