Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsenek 30év felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Avalongarden kérdése:

Miért nincsenek 30év felett romantikus férfiak? Miért akar mindenki rögtön szexelni? Miért nem képesek az udvarlásra? Azt hiszik a férfiak hogy a nők csak a spontán szexre vágynak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Akadnak még csak it már az ember nem ér rá honapokig udvarolgatni randizgatni. Soxor félreértheted. És egy kapcsolatban fontos szerepe van a szexnek is mert szeretik tudni főőleg a nők h mire számíthatnak a partnerüktöl ugyanis ha a partner kielégítetlen marad akor idövel ez a kapcsolat romlásához is vezethet
2013. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

miért gondolod,hogy nincsenek?

pl: itt vagyok én is,nem akarok rögtön ágyba bujni,

ha egy féfrfi akar egy nőt vagy szerelmes belé az nem akar rögtön szexelni vele mert tiszteli!

2013. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oké az rendben van hogy meg kell ismerni a "jövendőbeli" partnert! és az is rendben hogy nem kell hónapokig udvaroltatni! De hogy mondjam, én a romantikának olyan dolgokat gondolok mint pl: az első randin csak csókólozzunk,

a második-harmadikon mehet a szex ha megvan mind a két félnél a vágy. De sok férfi a gyertyákat, a szép női fehérnemüket /gondolok itt a harisnyára a miderre stb../ mind feleslegesnek tartja! volt aki azt mondta nekem "-minek rajtad ez a mosogató rongy?" nem vagyok beképzelt de jól állt rajtam a "mosogató rongy"! meg volt olyan is aki 10-perc után majdnem megerőszakolt, meg olyan is hogy csók után mondtam hogy ennyi elég, erre ugy arcon ütött hogy vérzett az orrom! Sokan mondják magukról hogy romantikusak, és épp az ellenkezője! Nem találok egy szenvedélyes-romantikus férfit! A társkeresőt NE ajánljátok mert ott csak k.....at keresnek,nem társat!!!

2013. ápr. 4. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ez így valóban gáz :)

Ennyi simán belefér egy 30 éves pasinak amiket most írtál.

Rosszakat fogtál ki megesik az ilyen.

2013. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Én más fiú vagyok mint a többi romantikus és akár félévet is képes vagyok várni egy nőre sex terén nekem nem a sex számit ha nem a szerelem az érzelem.30-ff
2013. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem mindenki akar egy prűd családanya beállítódottságú nő mellett megposhadni. Az élet elszáll, a fiatalság kimúlik, egy életed van, azt kell lehetőleg élvezetesen leélni.

Aki okos, az érzi,tudja,hogy nem a felelősségek nyakunkba akasztása a legjobb mód ehhez. Ez csak az ilyen családmániás és sajnos nagyon randevó/ismerkedés centrikus nők agyréme. Sok férfinek /ezek szerint, ahogy nekem is/ nincs ehhez türelmünk. Élvezni akarok, nem pofázni, és hosszútávra tervezni a nagy semmit, ami pár év után /nagy valószínüséggel/ ki lesz unva, aztán csak a szürke hétköznapok meg a kölökvonyítás és a mindennapos veszekedésekbe torkollik. Sokan látják, érzik ezt, nem kell nekik hossszú távra tervező nő!

Sokkal jobbak azok a nők, akik mindenben benne vannak, nem kéretik magukat, és ahogy kell, próbálják élvezni az életet.

2013. ápr. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha vásárolsz egy ruhát, Te is felpróbálod! Hisz az élet néha oly rövid...
2013. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak................
2015. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert aki türelmes, főként kényszerből, az nem kell a nőknek. Aki kell a nőknek, az minek várjon bármelyike ?


Részemről én mindig 3-4-5 vonalon haladok (irogatas, stb), és így se vesztegetek több, mint 2-3 találkozást valakire, ha nincs szex.


Nem szép, nem igazságos, nem korrekt, de ez van.

2021. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!