Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van olyan hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan hogy tetszik egy pasi, szemeztek vele meg jeleket küldtök, de amikor először el akar hívni valahova, akkor visszautasítjátok meg húzzátok az időt?

Figyelt kérdés
Kicsit zavarban vagyok mert eddig úgy tűnt hogy alig várja hogy kezdeményezzek, most meg azt mondta hogy nem nagyon ér rá mostanában. Lehet hogy csak túl hirtelen akartam elhívni?

2013. ápr. 4. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem adok második esélyt. Ha egy nő jönni akar, elsőre kell jönnie.
2013. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, én mint nő mindig húzom az elsőt.
2013. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es: miért? mit vártok ilyenkor? ha tetszik az illető akkor miért nem lehet elsőre elmenni vele?
2013. ápr. 5. 16:43
 4/7 sziszka12 válasza:
bocsi nem a 2. vagyok de én azért szoktam húzni mert úgy érezzük hogy nem vagyunk még fel készülve rá én most a össze jöttem valakivel de most jövök rá 3. hónap után hogy kár volt mert ha hagyom még kicsit ezt az egészet akkor még jobb lenne ez az egész
2013. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.-nak üzenem, hogy ez elég nagy hiba, mert egy férfira, akire nagy a kereslet, az nem fog ilyennel szórakozni. Ez is már egy vízválasztó, hogy manipulatív vagy-e vagy nem. Manipulatív már a kapcsolat kezdete előtt játszmákat játszik. Többek között ezért is hívok el valakit egyszer.
2013. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Drágalátos nagy keresletű pasik csak úgy dobálják a lányokat. Minek rájuk hajtani? Még nemi betegséget is kaphat az ember.
2013. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kontaktolsz vele? Mondanom se kell hogy a kontakt egy párkapcsolatba fontos! Ez lehet hogy full elvont, de hasznos.
2013. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!