Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nagyon tetszik. :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon tetszik. :/

Figyelt kérdés

Nemrég megtetszett egy osztálytársam, nem szoktunk beszélgetni, és igazából az ötlet sem tetszik hogy egy osztálytárssal járjak... de annyira belezúgtam :/ hogy nem érdekel.

Mit kéne csinálnom hogy beszélgessünk? Nem vagyok alapból valami beszédes, nehezen is nyílok meg, ezért nagyon nehéz lenne kezdeményezni, de ő nem hiszem h megtenné helyettem.

Ötletek? Témák? Segítsetek! :(



2013. ápr. 5. 20:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ja és lány vagyok :)
2013. ápr. 5. 20:54
 2/19 anonim ***** válasza:

Talán a legegyszerűbb, hogy megnézed a facebook lájkjait... Abból van kiindulási pontod, hogy mi az amit ő érdekesnek tart vagy kedvel.


Javaslom, hogy ne az osztályteremben rohand le azzal, hogy "jajj ez engem is érdekel, beszélünk róla?", hanem menj el egy buliba vagy kocsmába ahol ő is ott lehet. Ott szedd össze a bátorságod és kérdezd meg, hogy "mivan pajtás, iszunk egyet?" Így máris lesz pár perced az első beszélgetéshez. (feltételezem, hogy nem utasítja vissza)


Ezt követően folyamatosan lehet többet beszélgetni, ritkán ráírni facebook-on, még 1-2x elmenni bulizni és kialakul. Közben már egyből bátrabban fogsz beszélgetni vele.

2013. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem.

És nem értem mi köze a kérdésemhez.

2013. ápr. 5. 21:00
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem szoktam bulikba járni, főlek hogy csak itthon iszom ritkán alkoholt.

Még nem vagyok 18.

Más ötlet esetleg?

2013. ápr. 5. 21:01
 5/19 A kérdező kommentje:
És mindketten más városban lakunk.... így fogalmam sincs hova szokott járni.
2013. ápr. 5. 21:02
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia. :)

Tudod...nem akarlak elkeseríteni vagy a dolgodba beleszólni de én is voltam ilyen helyzetben de rájöttem hogy a legjobb ha 'házi nyúlra nem lövünk'...azaz hogy nem kezdünk osztály vagy munkatárssal. Nem akarlak lelombozni :/

2013. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2013. ápr. 5. 21:21
 8/19 anonim ***** válasza:

7.vagyok :)

mit miért nem? ^^

2013. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Miért nem érdemes kezdeni velük?
2013. ápr. 5. 21:28
 10/19 anonim ***** válasza:

7. :)

Azért mert mi lesz ha pl szakítotok? Vagy összekaptok valamin...? Szerintem nem szül jó vért az ilyesmi. de ahogy Te gondolod. láttam már ilyenből sikersztorit és az egész osztályra kiterjedő viszályt is.

2013. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!