Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utasít el szinte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el szinte az összes lány, ha meglátja a képemet vagy személyesen leszólítom, közben meg hogy lehet az, hogy rengeteg csúnya, szerintem tőlem is rondábbb srácot látok szép lánnyal együtt?

Figyelt kérdés
Mert nem értem én ezt. Tudom, hogy nem vagyok egy vonzó fiú, de vannak tőlem rondábbak is az is tény, na meg az is fura, hogy míg nekem már esélyt sema dnak a lányok arra, hogy közelebb kerüljek hozzájuk, addig más ronda srácok meg nagyon jóban vannak szép lányokkal is és nem értem miért, ha a lányoknak mindnek, akikkel ismerkedni kezdtem úgy tapasztalom, hogy nagyon számít a külső, szinte csak az a lényeg, hogy helyes legyen a fiú, ha ez nem felel meg nekik, akkor nem is akarnak még barátnak sem, ez nagyon fura, mert sok ronda srác meg szinte egyből eléri, hogy ne utasítsák vissza a lányok, sokszor különösen szép lányok járnak ronda fiúval. Engem meg csak kigúnyolnak, elutasítanak a lányok, nem értem én már ezt. Szánalmas, hogy ennyire felszínes a világ, nekem most az jött le, hogy mindenféle okádék kinézetű gyerek jó, csak ne én legyek, ez tiszta paradoxon vagy mi a fene.
2013. ápr. 4. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
velem is mindig ez van
2013. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2013. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hamár ennyire reménytelen a sorsod akkor nem lesz azzal rosszabb ha teszel ide képet, legalább megtudod h még rondább vagy e avagy tévedtél.
2013. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szintén szoktam így érezni magam.
2013. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Küldj képet.Pasi vagyok.Csak kíváncsi vagyok nálam is rondább vagy :D
2013. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már megint te? Hányszor kell kiírni ezt a kérdést???!
2013. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Továbbra is a fos kisugárzás az oka.
2013. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
változtass a külsődön, ennyi.
2013. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Azért, mert a nők anyagiasak és felszínesek. A lóvés, sportkocsis ronda pasiknak mindig akad nőjük, vélhetően ezzel találkoztál (mert ilyenből azért sok van). A külsődön nemigen tudsz változtatni, max. plasztikával, de akkor már olcsóbban kijössz, ha csak simán pénzzel hódítasz, az minden nőnél dzsoli dzsóker.

21:04 pedig kapta helyből a mínuszt.

2013. ápr. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert a külsőt és az anyagi helyzetet tekintik értéknek. Ez a legrövidebb válasz. A buta 21:04 tőlem is kapott piros kezet. Ha nemtetszik a kérdés, ne olvasd, isten veled.
2015. jan. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!