Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagosan kb hányszor lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan kb hányszor lesz szerelmes az ember? Egy egész életen át.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 15:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

8,

maga a szerelem pont, hogy nem őnző dolog.

9-rd teljesen egyet értek veled

2013. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

a szerelemben attól vagy boldog,hogy a másikkal vagy

a szerelemben az a jó érzés, amit érzünk, mikor a másikkal vagyunk, az nem a másikból árad, hanem a másik jelenléte váltja ki a szervezetben a hormonreakciót.. vagyis ahhoz, hogy jó legyen nekünk, szükségünk van a másikra.. csúnya hasonlattal élve ez a drogra hasonlít


ezzel szemben a szeretet az már egészen más történet... ott ugyanis a boldogságot az okozza, hogy örömet tudtam okozni a másik személynek, örülök az örömének, vele együtt örülök.. de ez már empátiát igényel!


és pont ez az a különbség, ami a fiatalok körében oly sok kapcsolatot megkeserít.. összejönnek, örülnek egymásnak, és ez eddig jó.. de ha megnézed az itteni kérdéseket, nem egy arról szól, hogy a pasi bunkó, nem törődik a csajjal, de emellett mindkét fél állítja, hogy szerelmesek.. és igazuk van.. a bunkó pasi a szó tágabb értelmében drognak használja (használja!) a lányt.. vagyis kihasználja azt, hogy a közelében ő boldognak érzi magát, de nincs meg az empátia, addig már nem jut el, hogy a lány boldog e.. és a lány racionálisan nézve nem boldog, mert a pasija tapintatlan, bunkó, esetleg bántja.. viszont a közelében továbbra is kiváltódik a hormonválasz, és amikor éppen nem szar neki, akkor boldog

az ilyen típusú kapcsolatok nem élnek sokáig, természetes okokból.. mert a hormon termelődése leáll, és nem lesz meg a jóérzés egymás mellett, de az empatikus kapcsolat meg nem alakult ki


lehetne még ragozni, de nyugalom, nem fogok itt tovább érvelni.. ha valakit esetleg komolyabban érdekel, nézzen utána a keleti kultúrák szerelemről írt dolgaira, bitang érdekes dolgokat fog találni:) tudnak azok a kopaszok ott a hegyen valamit;)


ami meg a kérdést illeti, akkor módosítom arra a válaszomat, hogy ember és hitfüggő.. de azt továbbra is fenntartom, hogy meg kell szabni az ilyen kérdésnél,hogy mi a szerelem.. mert a 12 éves lányka érzi, hogy halálosan szerelmes, ahogy a 17 éves kanos fiú, a 35 éves szingli nő, és a 80 éves aggastyán is.. na mi a szerelem?;)

2013. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
van aki milliószor,és van,aki egyszer sem..
2013. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

egyrészt önzetlen dolog, önzetlen ember nincs a világon

ezt nem szeretném kifejteni, hosszú lenne, de az emberek alapvetően rosszul definiálják ezt a fogalmat, vagy én vagyok túl "szigorú"

aztán, ez a 24 hónapos dolog egy marhaság, a saját bőrömön tapasztalom.. már 5 éve szeretek valakit, szerelmes vagyok belé, és ez az érzés nemhogy elmúlna, sőt.. - igaz, reménytelenül

jaa és ez a mondás, hogy csak a reménytelen szerelmes tudja, mi a szerelem, lehet, hogy igaz, és akkor nem kell itt vitázgatni ...


és a konkrét kérdésre a válaszolva, a fiatalok lehet, hogy azt képzelik, hogy sokszor, de ha az ember idősen visszagondol az életére, rájön arra, hogy lehet, hogy amit 20 évesen szerelemnek gondolt, az csak egy fellángolás volt

szóval én azt mondanám, hogy maximum kétszer

2013. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nehogymár jobban tudjátok mint a tudósok, ezt el kell fogadni h az oxitocin felelős ezért az érzésért.
2013. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
igen. de amikor az oxitocin kifullad, sok minden más lép a helyébe. mély szeretet, tisztelet, bizalom, olyan dolgok, amiket két ember nem feltétlenül tud megadni egymásnak. ha mégis, abból lesz az életen át tartó szerelem. ennyit a tudósokról.
2013. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

hagyjuk már az oxitocint..

tudjuk mi az, plusz biosz szakos vagyok, de oké, tudom, te vagy itt a nagy orvostanhallgató

csak épp neked kellene a legjobban tudni, hogy a gyakorlat ezerszer többet mond, mint az elméleti feltevések..

senkit nem érdekel, hogy mit kutatgattak, ha egyszer itt az élő példa az ellenkezőjére


ja és még annyi hozzátennék, hogy elég idős vagyok ahhoz, hogy meg tudjam állapítani, hogy szerelmes vagyok-e

és ha ez nem szerelem, akkor semmi nem az

2013. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
egy kutatói felmérés szerint 7szer, de nyilván ez egyénfüggő
2013. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem eddig csak két párom volt. 22 éves vagyok, az első 2 hónapig tartott, a második 5 ig. Az első már 1 év 2 hónapja vége, de a mai napig nem tudom őt elfelejteni... Az Igaz szerelem volt a javából :( és most úgy érzem kiégtem..
2013. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!