Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki, de mégis lerázot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, de mégis lerázott? Miért nem akarnak a pasik komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel randizgattunk egy ideig, majd szó nélkül lerázott. Azóta összefutottunk véletlenül és ugyanúgy nézett rám, mint azelőtt. Mosolygott rám és bámult és zavarban is lehetett, mert hülyeségeket beszélt. Látom rajta, hogy még mindig tetszem neki. Szerintem félti a szabadságát, időpocsékolásnak tart egy komoly kapcsolatot, ezt mondta még régebben. Én meg azt szerettem volna, gondolom ezért rázott le. De ha tetszem neki és minden jó volt, akkor miért nem vállal fel egy kapcsolatot könyörgöm? Van rá esély szerintetek, hogy meggondolja magát esetleg? Vagy nem, maximum majd csak évek múlva fog másképp gondolkodni? Vagy mégis velem lehet a gond, mert akkor elkötelezné magát mellettem?

Nagyon csalódott vagyok, főleg így hogy látom, hogy csak nem vagyok neki ezek szerint közömbös. Nem az a macsó pasi, nekem panaszkodott, hogy észre se veszik a szép lányok. Én ezért nagyon nyeregben éreztem magam, mert jobban nézek ki, mint ő és láttam, hogy mennyire oda van értem....Bár igaz, eddig is lazára vette ezt a dolgot...


2013. ápr. 6. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
én szeretnék komoly kapcsolatot,de engem meg a nők ráznak le
2013. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kellesz neki,annyira nem fogtad meg,hogy feladja érted a szabadságát.Van ilyen,nem te vagy az a nő,aki mellett szeretne elköteleződni.Ezt el kell fogadnod,és tovább kell lépned valaki felé,akinek tényleg komolyak a szándékai.

Persze mindez nem jelenti azt,hogy nem vagy szép,jó,vagy értékes,de neki kevés vagy sajnos.Ha egy topmodell közeledne felé,lehet,hogy vele sem vállalná a kötöttségeket.

2013. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is szeretnék 25/f
2013. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd már meg nekem mi a f@sznak foglalkozol te egy ilyen csicskával, miért nem mész magaányos, de kapcsolatra vágyó rendes fiúk után? Ja, mert tinők olyan furák vagytok, hogy folyton azokra buktok, akik lesz@rnak vagy megaláznak titeket. Ez e beteg női nem. Vicc. :DDDD
2013. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!